Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rettenetesen kiborít egy...

Rettenetesen kiborít egy munkatársam. Mondanátok egy két bíztató szót?

Figyelt kérdés
A kolléganőm teljesen rám szállt úgy érzem. Megkeseríti a mindennapjaimat ez a szar munkahelyi légkör.Két hónap és fel tudok végre mondani, de hogy viseljem el??? Hogy??? Már teljesen ki vagyok bukva, annyira megkárosít sokszor ez a majom csaj.
2011. jún. 2. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem a csoportvezetőm csinálta ezt. Hiába jelentették a kollégák is a főnökségnek, végül én mentem el és 1000-szer jobban jártam.
2011. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Darcy01 ***** válasza:
Próbálj meg nem törődni vele, egyszerűen nézd levegőnek, ne válaszolj, ha kérdez, stb. Gondolj arra, hogy 2 hónap és soha többé nem kell találkoznod vele!
2011. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja, nem is érdemes semmit sem tenni. Hanem mikor elmész, akkor írj egy szép, megfontolt levelet a terrorról.
2011. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Rád szállt? Ez alatt mit kell érteni? Barátkozni akar de túl nyomulós? vagy piszkál, idegesít ?
2011. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ellenőrizget. Kritizál. Számon tartja, hogy mikor megyek szabadságra, és hogy képzelem? (hogy képzelem hogy van életem?) velem csináltat meg munkákat és a sajátjaként állítja be.

Szóval nem valami vidám...

2011. jún. 2. 21:12
 6/17 anonim ***** válasza:
Te is csináld ezt vele, vagy szólj be neki. Nagyon nem bírom az ilyeneket.
2011. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Bocs de te hagyod, hogy hülyét csináljon belőled...

Ő neked a főnököd vagy mi, hogy megmondja mit csinálj?

Tudni kell nemet mondani, ha nem tudsz neki akkor ez történik.

Továbbá próbálj önálló lenni, és ne kérni a segítségét, és ne érdekeljen ha kritizál, ha a munka jól van megcsinálva.

Vagy kritizáld te is őt.

2011. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát nem teljesen ez a helyzet, bár bevallom nem vagyok az a harcos típus. de azért ne emeljük már ezt a normális szintre, és mondjuk azt, hogy aki jámbor, meg segítőkész, az a hülye. Meg nem is akarok nagy erőfeszítéseket tenni erre a két hónapra, szóval már csak az eliselésre keresek tippeket. Van szeptembertől jó kis új helyem:)
2011. jún. 2. 21:28
 9/17 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon az a tudat, hogy 2 hónap múlva mehetsz, már édesmindegy mit csinál, nem??
2011. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért vagy te segítőkész, és jámbor azzal aki ellened dolgozik? :D:D:D
2011. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!