Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jobb lenne a világ Internet...

Jobb lenne a világ Internet nélkül?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Én nem tudom, hogy jobb lenne-e vagy nem, de annyi biztos, hogy a nagyszüleink is felnőttek, pedig nekik nem volt net.

Az egy teljesen más világ volt szerintem, és abban biztos hogy jobb volt, hogy akkoriban volt rokonság, akihez tudtál fordulni, ha baj van. Mára ez sajnos kezd eltűnni.

2011. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
a napokban gondolkodtam azon, mennyi felesleges időt töltök itt a gép előtt. Régen jobban kimozdultak otthonról az emberek, többet beszélgettek szemtől szembe, vették a fáradtságot és szépen elkészültek, elmentek, nem otthonról alsógatyában és borostásan a gép előtt osztották az észt.
2011. márc. 2. 20:53
 3/15 anonim válasza:
Számítógép nélkül biztosan. Nekem jobb volt.
2011. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem, miért lenne jobb, hogyha egy egyszerű infót szeretnék, az nincs meg 2 kattintással :O?
2011. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Az Internet egy eszköz. Nem több nem kevesebb. Nemcsak rossz célokra lehet használni hanem jó célokra is. A baseballütő se tehet róla ha elvernek vele valakit...
2011. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Nem, nem lenne jobb.

De ha neked nem tetszik, mondd fel nyugodtan a szerződést, nem kötelező ám használni a netet!

2011. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb, mert sokban megkönnyíti az életet, minden információ itt van két kattintásnyira. Persze, ha valakinek addig terjed az értelme, hogy internet egyenlő facebook, attól szívesen elvenném egy hónapra minimum.. De ha az embert sok dolog érdekli, akkor jobb ez így, hogy van internet, sokkal.
2011. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek: sokkal jobb volt, amikor nem volt. És ezen már nem tudunk változtatni. Hiába mondom fel a szerződést, az csak én vagyok, másokét nem mondhatom le... Itt nem egyéni dolgokról van szó, az internet beitta magát az egész társadalomba. És -sok más dologgal együtt- kicsit tönkre is tette azt. Mindenki tudja, hogy az emberek manapság nagyon elhidegültek egymástól, sokminden elszemélytelenedett, és ennek jó részéért szerintem az Internet a felelős!
2011. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

"Mindenki tudja, hogy az emberek manapság nagyon elhidegültek egymástól, sokminden elszemélytelenedett, és ennek jó részéért szerintem az Internet a felelős!"


Az emberek felelősök ezért akik inkább beszélgetnek a közeli barátaikkal pl. facebook-on mert lusták találkozni valahol. Ahogy már írtam az Internet csak egy eszköz semmi más. A pisztolyt se hibáztathatod azért ha te lelősz valakit.

2011. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy az ember a hibás, de a kérdés az volt, hogy jobb lenne-e internet nélkül, és szerintem a válasz: igen! És szerintem ha szétnézel a világban, a legtöbb embernek az internet már nem egy eszköz. És ez a tendencia egyre inkább csak folytatódni fog. Van olyan ember, akinek az egész élete az Internet... Bár én nem is vagyok azon az elven, hogy erről csakis ő tehet, de ez most más kérdés, ez az egész "ki a hibás"-dolog nem tartozik ide! Jobb lenne nélküle, és ezt onnan lehet megtudni, hogy volt idő, amikor nem volt, és az jobb volt. Dehát ez is szubjektív. Nem biztos, hogy mindenkinek jobb volt akkoriban.
2011. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!