Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elkezdhetem én még a néptáncot?

Elkezdhetem én még a néptáncot?

Figyelt kérdés
Lassan 26 éves vagyok (nő),elkezdhetem én még ennyi idősen a néptáncot,vagy már lecsúsztam erről?
2011. márc. 3. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmikor nincs késő elkezdeni és ez akármire vonatkozik, ha hobbi szinten szeretnéd űzni akkor akár mikor elkezdheted, miért ne? Nem vagy butább vagy ügyetlenebb szerintem mint 10 évvel ezelőtt. Jó mondjuk egy idősebbnek megértem de neki is csak a csontjai miatt. De te persze h elkezdheted!
2011. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! :D
2011. márc. 3. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Barmit elkezdhetsz barmilyen eletkorban. Ha csak a naptanc szeretete miatt csinalod lehetsz akar 80 eves is.

Ha profi szintre akarsz jutni, bekerulni egy meno egyuttesbe es ebbol elni, na akkor mar viszont elkestel :)

2011. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem szeretnék ebből élni :) ,csak nagyon tetszik,és én is szeretném megtanulni.
2011. márc. 3. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá!!!
2011. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 13 éves vagyok és 10 éve néptáncolok!! annyit tudok mondani SOSEM KÉSŐ ELKEZDNI! nagynéném is most állt be egy tánccsoportba pedig ő már nem 26..;) Szóval sok sikert hozzá!!
2012. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!