Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor kérnek már bocsánatot a...

Mikor kérnek már bocsánatot a homoszexuális emberektől?

Figyelt kérdés
A homofóbia még ma is ontja magából a középkori sötétséget. Boszorkányüldözésnek még a XX. században is ki voltak téve a homoszexuálisok. Mind a náci mind a kommunista diktatúrában üldözöttektől ideje lenne már bocsánatot kérni...
2011. márc. 4. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
73%

Már miért kéne?

Maguknak provokálják ki folyton az indulatot.


Nem kellene mutogatniuk magukat és akkor nem lenne gond. Engem hidegen hagy, hogy ki kivel mit csinál, de ilyen gusztustalanul felvonulásoktól hányingerem van.

Én sem írom ki a homlokomra, hogy férfipárti vagyok és nem vonulgatok ide-oda.


24/L

2011. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a keresztény egyház a boszorkányüldözések miatt úgy egy az egyben bocsánatot kérhetne...
2011. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
92%
Mert ma már az is homofób, hogy nem értem mi értelme a melegek olimpiájának. Értem én, hogy nekik is kell, de akkor jussanak ki a normálisra, nem hiszem, hogy ezek lennének az egyenlő esélyek.
2011. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
76%
Majd akkor kérünk tőlük bocsánatot, amikor nem vonaglanak tömegesen félmeztelenül az utca közepén! Semmi bajom a melegekkel, természetellenes, káros elmebetegség ugyan, de szabadelvűség van vazze. Egészen addig tolerálom őket, amíg nem kezdenek el feltünősködni.
2011. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
74%
Mikor unod már meg ezt a témát?
2011. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
29%

A homofóbok valószínűleg sose! Most alakítottamki magamban egy teoriát! Mindenkiben ott lakozik a náci,a meleg,a hidegvérű gyilkos,a tiszta nő/a tiszta férfi,a családapa stb... De kérdés,hogy kiben mennyire van és mit enged a felszínre ebből! Az amennyi alapból benned van,az te vagy,amit hagysz a felszínre engedni azpedig a te eszéd ,világnézeted szerint van! Én pl.:azért nem vagyok rassszista,mert a kis rasszista énem letudom blokkolni racionális érvekkel! Azpedig,hogy épp mi az uralkodó ideológia pedig ,szerintem attól függ,hogy a többségi társadalom melyiket tartja elfogadhatónak! Ha a nagy többség kommunista beálíítottságú,akkor aszerint rendeződik a társadalom,ahhoz alkalmazkodnak a közösségek vagy azzal szemben határozzák megönmagukat! Ha a többségi társadalom mondjuk Krisnás lenne,akkor az határozná meg! A Tanácsköztársaság idején sem ,volt mindenki kommunista és mivel másként gondolkodtak az emberek ,nem vették át azt a fajta mentalitást(antikrelikálizmus,intarnacionalizmus stb...),ha az irányadó frazeológiai irányzatokkal egyetértettek volna ,akkor a vezetőségtől is mást követeltek volna a népek! Ha a világon dominánsabb lett volna az internaciaonalizmus,akkor nem kéne ma félni a rasszizmustól,de mivel a többség nem vette át ezt az ideológiát félvén,a kultúra elvesztésétől,így most mindenki a kúltúráját védi és félti,ami háborúkhoz vezetett,vezet! Ha majd létre jönne egy liberális,píszi társadalom,akkor az egyszerű civil is bocsáantért esedezne a melegeket ért támadásokért pedig,ők nem tettek semmit! Szóval az én teóriám,az,hogy mindenkiben ott van,minden ,csak kérdés ,hogy melyik korban melyik tör felszínre ,melyik lesz eléág trendi ahhoz,hogy elragadja a többség tudatá,befolyásolja,magamellé állítsa! Ez ideológiai kérdés! Ma van valamiféle divatja a homofóbiának,de nem állítom,hogy ez túl gyakori lenne! Kiknek kéne szerinted bocsánatot kérnije egyébként? A középkori boszorkáányüldözők ma már nem élnek! Ha enegem zakalatnak a melegek,akkor neked azért mért kéne bocsánatot kérned? Szóval,te is épp oly demagóg ,dogmatikus elvárást tűzöl a heteró társadalom felé,mintha a homofóbok elvársa feléd! Ez,csak az én véleményem,kéretik nem lepontozni érte,mert én meghallgatok minden véleményt!


22/heteó F

2011. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
68%
unalmas, benézek az oldalra 1x 2x és kapásból valami melegmániás kérdés -.- uncsi!!
2011. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
26%
Soha. Programozva van az emberiség, hogy adott időben mindig csak egy kis hányaduk jusson el egy bizonyos intellektuális szintre. Ígya tömeges elfogadás sosem lesz elérhető, és mindig azzal mentegetik magukat, hogy "melegfelvonulsá", meg a "nekem semmi bajom, amíg egymást közt csinálják" stb.
2011. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim válasza:
52%
csak hogy a zsidóktól meg azóta kérik a nagy bocsánatokat, ennyi erövel tölük is lehetne bocsánatot kérni függetlenül attól szeretem e a melegeket, vagy nem, vagy akár a zsidókat...
2011. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
47%

"És mikor vonulnak rendőri felügyelet nélkül, hogy ne az én adóforintjaimból védjék a fartúrókat?"


- Ja még az ő hibájuk, hogy kővel dobálják és összeverik őket...

2011. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!