Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van valakinek pozitív tapaszta...

Van valakinek pozitív tapasztalata egy romával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem rasszista kérdés, csupán érdekelne.


Brmi, átadta a helyét a buszon, kedves volt, becsüeltes vagy bármi ilyen apróság.


Ha volt leírnád hogy mit tett, és mennyi idős lehetett kb??Férfi vagy nő?


2011. márc. 5. 22:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Normális fehér ember gyereke nem jár kocsmába 10 évesen, és nem kezd el mindenkit "parasztg.cizni" ha nem szolgálják ki.

Normális fehér ember nem köpköd az utcán.

Normális fehér ember nem üvöltözik ordenáré módon az utcán. "


Így igaz.



A normális romák sem cselekednek így. Te most kb azt igazoltad, amit én is mondtam... hogy a fehérek között is vannak ilyenek és olyanok is.


Köszi a harmadik nullát :D

2011. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Látom még mindig nem tudod az agyaddal felfogni, hogy a fehérek 10-20%-a söpredék, a cigányoknak meg 80-90%-a az.


És nem, nincs ilyen is meg olyan is. Valóban rosszul írtam, ki kellett volna hagynom a normális szót.


Vasúti kábeleket soha nem lopnak fehérek például! 10-ből 10-szer csak cigány! Soha nem lop fehér vasúti kábelt vagy színesfémet! Érted? Soha! Mert egy példa sem volt erre még!

De persze ha 10-ből 10 elkövető cigány, az nem cigánybűnözés, á dehogyis.....


Fehér gyerek nem erőszakol meg 60 éves néniket! Mindig cigány csinálja ezt is!

És kötél vagy golyó járna érte.

Meg azoknak is, aki az ilyet még védeni is meri.

Persze ez is csak "gyerekcsíny".....kíváncsi lennék ha a te nagyanyádat viccelné meg így egy rühes cigánygyerek, vajon mit szólnál...

2011. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Meg azoknak is, aki az ilyet még védeni is meri."


Utolsó kommentem itt: nem, én nem az olyat védem, aki ilyet tesz. Az olyat védem, akit alaptalanul elítélnek, csak azért, mert romának született. Tudod, azt senki nem tudja megszabni, hogy hova szülessen. Kíváncsi lennék, ha te születsz romának, ugyanekkora p.ofád lenne-e?! Ezen gondolkodj el. Nem szabadna elítélni valakit a származása miatt! De tudod, kívánom neked, hogy tapasztald meg, milyen érzés, amikor olyan dolog miatt köpködnek rád, amiről nem tehetsz. Mert ti itt alapból szidtok minden romát, nem csak azt, aki bűnöző életmódot folytat... a kérdés lehet, hogy nem volt rasszista(?), a válaszok egy része annál inkább...

2011. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Na,én meg inkább azt látom(rasszista-téma),hogy: Imertem EGY stb,volt EGY szomszédom,aki juj de nagyon frankó.EGY! Érted-e? Nem EGY CSOMÓ,hanem EGY.Mert ritka az ilyen,mint a fehér holló.Persze,mindannyian ismerünk EGYet.Messziről.Csak úgy ne köszönjön,hogy jó reggelt,szomszéd.Mondom itt azoknak,akik mind ismernek EGY frankót.De miért nem írjátok le azt is,hogy ismertek viszont nyolcvanhárom családot,akik közül nincs EGY sem,akik úgy élnének,hogy számotokra is elfogadható lenne.Meg majd,ha véletlenül a gyermeketek egy ilyen családba szeretnének házasodni,mennyire örülnétek neki?Mert lehet,hogy így lesz.
2011. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Tudod mit csinálnék ha cigánynak születnék?

Szégyellném magam a fajtársaim miatt és én támadnám őket a legjobban. Mert ők vágják a viselkedésükkel a kevés tisztességes alatt is a fát. Nem rasszistázni meg nácizni kezdenék, hanem elgondolkodnék, hogy mit lehetne tenni a saját mocskos életű fajtársaim ellen...

Ezt rakd zsebre, az önkritika már nem tartozik az erények közé, ugye? Nincs több kérdésem.

2011. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 julianna24 ***** válasza:
Hmmm.fajtatol fuggo nem minden cigany egyforma.Beastol,koszorustol,meg olahtol nem kell jot varni,ovatosnak kell lenni,van kivetel,de...en muzsikus cigany vagyok,dolgozunk rendesen,zenelunk stb.tudunk beszelni,irni,olvasni.Nem ordibalunk az utcan,es nem bantunk meg,nem verunk at masokat.
2013. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!