Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet az ilyenek ellen tenni?

Mit lehet az ilyenek ellen tenni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek vannak olyan haverjai,akiket én csak msn-ről ismerek.Eleinte jól megvoltam velük,de aztán jött egy másik haver,aki ok nélkül elkezdett beszólogatni.Egy ideig tűrtem,de aztán én is vissza-visszaszóltam neki,mert nem tűrtem,hogy úgy beszéljen velem ahogy.Folyamatosan ment azóta a veszekedés,de tegnap úgy döntöttem barátnőmmel elmegyünk a moziba.Moziba találkoztunk,mondta,hogy jön még valaki.Na ki jött?Hát a kedves ki barát...Ott egy szót nem szólt szinte hozzám,de este,amikor hazajöttünk már msn-re bevettek 3 haverral meg a barátnőmmel közösbe.Ott nagyban udvaroltak barátnőmnek,de persze élőben hozzá nem szóltak.Én azt szóvá merten tenni,hogy itt hogy beszólogatnak nekem,de élőben nem mernek,erre rögtön én vagyok az aki k***a,akinek nagya pofája stb.Mit lehet az ilyenek ellen tenni?Bocsi,ha hosszú lett.
2011. márc. 6. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre vana némítás és tíltás msnen.
2011. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát kösz,de egyrészt bevesznek közösbe,másrészt én leszek megint a hülye,hogy félek hozzájuk szólni,stb.Na és még ha élőben találkozunk...
2011. márc. 6. 08:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy szerelmes beléd a srác és így nyilvánítja ki?


(tudod azzal szoktunk b@szakodni, akiket szeretünk. A főnökömet nem szeretem azzal soha nem is cseszekszem XDDDD az már más kérdés hogy nem is mernék :/)

2011. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Jaj istenem, de szörnyű probléma. Most komolyan, jól esik, hogy veszekedtek? Mert nekem úgy tűnik élvezed is kicsit. Más ember nem tűrné el, hogy baszogatják, főleg nem olyanok, akiket csak msn-ről ismer. Tudod mi a megoldás? Tiltás, törlés, ha le vannak tiltva akkor ha behívnak közösbe beszélgetni, ha nem, nem tudnak veled kapcsolatba lépni. Élőbe meg levegőnek kell nézni őket és ennyi. De ha jól esik, hogy veszekedned kell velük, akkor ne csinálj semmit...
2011. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem esik egyáltalán jól,hogy veszekednek velem!De elkerülhetetlen,hogy ne beszéljünk egymással...a levegőnek nézés ment is,de utána minden indult előről...Nem hiszem,hogy az lenne a probléma,hogy tetszek neki/nekik..:D
2011. márc. 6. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
De pont ez az, hogy miért nem tiltod le őket? Ha velem leállna valaki bunkózni meg veszekedni akkor letörölném, letiltanám és ennyi. Attól, hogy vannak közös ismerőseitek, még nem kötelező velük tartani a kapcsolatot...nem értem mi ezen akkora probléma.
2011. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg keress más barátokat. A fejemet tenném rá, hogy szemtelenül fiatal vagy :) és még rengeteg lehetőséged van spanokat gyűjteni :)
2011. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
verdmeg
2011. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!