Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni egy alattam...

Mit lehetne tenni egy alattam állandóan bagózó 66 éves nyanya ellen?

Figyelt kérdés
Lakik alattam egy 66 éves nyanya, és annyit bagózik, mint a gyárkémény! Már nem merem kinyitni az ablakot, mert bejön a lakásba a bűz, és nem akar távozni, és fáj a fejem tőle! Már próbáltam a párkányra vizet önteni, bízván, hogy veszi a lapot, és nem bagzik azon oldalon, ahol a szobák vannak, de hiába! Nyár van és meleg, muszáj kinyitni az ablakot is. Nem akarok haragot, veszekedést,de már nagyon unom.
2011. júl. 26. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni. Mindenki azt csinál otthon az erkélyén, lakásában, amit akar, akkor amikor neki eszébe jut.
2011. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez ellen tényleg nem tehetsz semmit, jogában áll a saját otthonában cigizni. Amúgy nem jelezgetni kell neki, hanem odaállni, és megmondani nyíltan, hiszen lehet, hogy nem is tudja, hogy ennyire átmegy a füst.

Különben megértem, hogy zavar, bár én is dohányzom, de csak a konyhában, és nem egész álló nap. Viszont a régi lakásban az alattam lakók ilyen téren elviselhetetlenek voltak, a félszobában egyszerűen nem lehetett megmaradni a cigiszag miatt (nem füst, csak szag, de irtózatos), és az tuti nem tőlem ment át, mert akkor is ilyen szag volt, amikor három napig nem voltam otthon, és senki nem cigizett nálunk. Csak éppen az alattunk lakók pont az ő félszobájukban állandóan cigiztek, ZÁRT ablak mellett, sose szellőztettek, és hidd el, így is felmegy a szag. Én el sem tudom képzelni, hogy lehet csukott ablaknál dohányozni, hogy ők hogy nem fulladnak meg, vagy hogy nem csípi a szemüket. Pedig nekik én szóltam is, udvariasan, hogy valamit csináljanak, legalább ablakot nyissanak, de az volt rá a válaszuk, hogy fáznak.

2011. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gondoltam szólok neki szépen,mert tényleg nagyon bejött a szag,de annyira ellenséges lett velem,hogy aztán én sem kíméltem!Ha harc,akkor legyen harc!!!Sajnos vannak ilyen emberek,akik nem tudnak alkalmazkodni egy tömbházban!De,ha csak ez lenne,amit nem lehet elviselni,akkor talán elnézőbb lennék vele.Mindenkivel tud foglalkozni,mindenkit leseget.

De engem csak ez foglalkoztat,mit lehetne kieszelni,hogy este ne bagózzon a szobák oldalon?? Keverjek valami szagos dolgot,és öntsem a párkányra,mikor szagot érzek?szerintetek mit lehetne tenni???

2011. júl. 28. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!