Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A GYK törzsközönsége egytől-eg...

A GYK törzsközönsége egytől-egyig konzervatív, erkölcsös és tökéletes?

Figyelt kérdés

Csak, mert ahol bármi devianciáról is számol be egy-egy kérdező, úgy nekiesnek, hogy borzasztó. Itt még senki nem lépett félre, mindenki hűséges, mindenki heteró és homofób, mindenki házasság-, család-, és gyerekpárti? Az összes idejáró válaszadó a végletekig tökéletesen fejlett, konzervatív erkölcsiséggel bír?

Ne nemá'...


2011. márc. 8. 16:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
pedig de
2011. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
73%

Nos, én ugyan csak egy ember vagyok, de válaszolok.

Nem léptem félre, hűséges vagyok, hetero. Homofób ugyan nem, de mindenkinek vannak hibái, ezért nem vagyunk tökéletesek. Én házasság és családpárti vagyok, gyerek úgyszint. Kielégítően válaszoltam?

2011. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem, csak képmútatók.Én itt egyszer irtam le hogy boldog vagyok párommal jó a szex is,egyből minden k*rva lettem,de nem én tehetek arról ,hogy nekik szar a kapcsolatuk,szökőévbe szexelnek és a fosban ülnek...
2011. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Hát persze, a nagy többség ilyen. Nem feküdtek le senkivel 20 éves koruk előtt, és persze azzal azóta is együtt vannak, naaagy szerelemben, ahol vita nincs, a hangjukat senkivel sem emelik fel. Természetesen mindenki jól bánik a gyerekéve, akiknek ugyan jogaik nincsenek, csak kötelezettségeik, és azonnal iskolát váltanak, amikor kiderül, hogy valaki valakijének a valakije homoszexuális.
2011. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nálam pont ígyvan minden, ahogy VaniliaHime leírta :D csak én előbb feküdtem le a bnőmmel :D
2011. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem, csak éééén! :D
2011. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Én - mondjuk úgy, hogy a "törzsközönséghez" tartozom. Sokat írok, kérdezek, válaszolok, elolvasom mások kommentjét, de én nem tapasztaltam ilyet, hogy mindenki annyira konzervatív lenne. Vannak szélsőséges érzelmeket és véleményeket kiváltó érzések, de én a nagy többséget őszintének tartom és elgondolkozom a válaszokon.

Ha te nem, szerintem ne írj ide...

2011. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%

Névtelenül mindenki tökéletes, de ha már nem személytelenül lehetne irogatni... sokan elkerülnék az oldalt.

Akárhányszor tettem fel kérdést, rögtön én voltam a h*lye, naiv, és egyebek, mindenki más pedig a tökély. Rájöttem, hogy mindig 1-2 normális válasz jön, a többi meg ilyen-olyan offolás..

2011. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

*kiváltó érzések = kiváltó kérdések

(bocs)

2011. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Az egyformák egymás kommentjeit majmolják,mert az kifeztődő,ne hoyg lepontozzák őket az őszinte véleményükért,és aki nem áll be a sorba és leírja mait gondol az hülye...
2011. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!