Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A GYK törzsközönsége egytől-eg...

A GYK törzsközönsége egytől-egyig konzervatív, erkölcsös és tökéletes?

Figyelt kérdés

Csak, mert ahol bármi devianciáról is számol be egy-egy kérdező, úgy nekiesnek, hogy borzasztó. Itt még senki nem lépett félre, mindenki hűséges, mindenki heteró és homofób, mindenki házasság-, család-, és gyerekpárti? Az összes idejáró válaszadó a végletekig tökéletesen fejlett, konzervatív erkölcsiséggel bír?

Ne nemá'...


2011. márc. 8. 16:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is azok közül vagyok, akik nem bulizósak, amikor eljártam otthonról suli mellett, akkor már melóba jártam, nem bulizni. Az, akinek odaadtam a szüzességem-már nagykorúként!- az a férjem lett, más pasim nem is volt, és szerelemből mentem hozzá, nem sürgősen, és nem a pénz miatt.

Dolgoztam, segítettem a szüleimnek, egyetemet végeztem, és most a családalapítás a cél.

Igen, van aki konzervatív, de attól még nem rossza ember.

Szerintem.

2011. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Képmutatás. Magamat meg nem tartom sem konzervatívnak, sem tökéletesnek. Amúgy hetero vagyok és nem homofób, van is egy leszbikus csaj barátom.
2011. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy törzsközönség vagyok-e, de közel sem tökéletes. Szerencsére!! :) És főleg nem konzervatív és erkölcsös. Jajj csak az kellene még! :)
2011. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

De ez miért lehetetlen, vagy miért rossz? Ha valaki nem ezek szerint az értékek szerint él, akkor miért hiszi, hogy azért, mert ő nem, meg még vannak mások is akik nem, akkor már nincs is olyan, aki igen?

Miért hiszik azt az emberek, hogy senki nem hűséges a feleségéhez/férjéhez, senkinek nem sikerült jól a házassága, mindenki félretekintget és eszébe sem jut, hogy a saját nemével kamatyoljon?

Persze senki nem tökéletes, hiba mindenkiben van, úgyhogy nem szép a másiknak nekimenni, lenézni, leszólni.

2011. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%

Hú, de éle lettem pontozva. Biztos zavarja a hazug, képmutató népségnek, hogy ne mindenki hódol be nekik.

Örülök, hogy nem vagyok tökéletes, és nem kell megjátszanom hogy az vagyok!

2011. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát, ez azért erős túlzás. Hetero vagyok és soha nem csaltam meg senkit, de nekem semmi bajom semmivel addig, ameddig másokat nem bántanak meg a viselkedésükkel,szóval aki elhagyja a gyerekét, vagy, aki le akarja húzni az exét, azt rühellem, de egyébként nem izgat.
2011. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Egyébiránt én is úgy élek, hogy stabil a párkapcsolatom, hetero vagyok és hűséges.

Csak az bosszant egy ideje, hogy míg a hétköznapi életben, ahány emberrel találkozom több-kevesebb kontakt erejéig, valahogy úgy tűnik, hogy a nem virtuális, valós térben több az "esendő" ember, mint a netes fórumozók vagy hozzászólók között. Nekem is képmutatásnak tűnik, amikor mondjuk egy esendő, deviáns kérdező kérdésére bejött 56 db válaszból 46-ot tökélyek írnak, 10-et meg mocskolódók-ítélkezők-minősítők, de szintén tökélypártiak. Holott a húsvér világbéli "mintavételezés" egészen mást mutat.

2011. márc. 8. 17:19
 18/19 anonim ***** válasza:

"ahol bármi devianciáról is számol be egy-egy kérdező, úgy nekiesnek, hogy borzasztó"


A deviancia szónak pont az a jelentése, hogy az deviáns, amit a többség elutasít. Szóval ezen túlzottan ne lepődj meg, elég banális az állításod.

2011. márc. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hűséges vagyok, és ebben keményen tartom magam, heteró vagyok, melegekkel nincs bajom, gyerek nem kell, házasság jöhet.

21/L

2011. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!