Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális, hogy a kolléganőm...

Normális, hogy a kolléganőm azért utál, mert lefogytam és vékonyabb vagyok, mint ő?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
irigy rád, hogy neked sikerült, lehet hogy ő is próbálkozott fogyással csak sikertelenül...
2011. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem utál, hanem irigykedik, én is "utálnálak" érte. :D

De rettentően érdekelne, hogy csináltad, úgyhogy előbb-utóbb úgyis szóba állnék veled.


Ne törődj vele, ne legyél vele bunkó, ha lehet, kerüld, ha együtt kell lennetek, akkor legyél udvarias, ha sikerül, akkor kedves.

Meg fog enyhülni.

2011. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát normálisnak nem normális. Lehet, hogy féltékeny rád, bár akkor sem ez a legideálisabb helyzetkezelés. sőt... de ne fájjon a fejed miatta. Valszeg önbecsülési problémái vannak, azon segíthetsz egy picit, h több legyen az önbizalma. Néha dicsérd meg, mikor csinos, vagy légy hozzá kedves... csak megváltozik ő is. sztem... aztán ha ezek után sem képes elásni a csatabárdot, akkor szard le, ne foglalkozz vele.
2011. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogyjál csak nyugodtan had bosszankodjon. Amúgy nem normális, de ezt te is tudod.
2011. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hogy sikerült lefogyni?

énis szeretnék már mióta, de nem megy:D

egyébként ne is törődj vele, csak irigy..és irigy ember ha tetszik ha nem, sajnos mindig mindenhol lesznek..

2011. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PT-Daniel ***** válasza:

Nem mondanam normalisnak... egyszerüen magyarnak!


(A sajnos nagyon ritka kivetel ugy is tisztaban van vele, hogy ök csak erösitik a szabalyt!)

2011. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nő nőnek farkasa.
2011. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!