Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izmos a vádlim, nagyon....

Izmos a vádlim, nagyon. Hogyan lehetne kicsit vékonyabb?

Figyelt kérdés
A combom vékony, a vádlim vastagabb mint a combom. A vádlim egyáltalán nem hájas, hanem izmos, ezért talán rossz topik-ba írom a kérdést, de mindegy. Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, és tudom, hogy a vádlinak az alakja genetikai adottság. Mégis...van rá valami módszer (kivéve műtét), amivel kicsit kisebb lehet?
2011. okt. 19. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinálj nyújtásokat a lábadra és kerüld a lábizmot erősítő gyakorlatokat. Ezen kívül próbáld meg csökkenteni a terhelést a lábszáradra, mert LEHET, hogy túl van terhelve! Pl. lúdtalpad van, egyenletlenül jársz stb.
2011. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mantis religiosa ***** válasza:
0%
Gyúrj rá a combodra, így optikailag kisebb lesz a vádlid. A másik, hogy úgyis jön a tél, hordj bő nadrágot.
2011. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Nekem is kb olyan vastag, mint a combom, vannak olyan pasik, akiknek ez bejön... Nem hittem el, amíg nem találkoztam ilyennel, hogy direkt az ilyesmi alkatú lányokra bukik. Ha csak emiatt aggaszt persze :).

Viszont, ha combra erősítesz, akkor vmelyest kiegyenlítődik.

2011. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de én fiú vagyok :D és egyáltalán nem szoktam megterhelő gyakorlatokat csinálni :D
2011. okt. 19. 18:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyet még sosem hallottam.Én lány vagyok, és keményen edzek az edzőteremben, vádlira is(heti 2x), hogy vastagabb legyen.Te meg fiú létedre vékonyabb vádlit szeretnél? Hát igen, combra kéne edzened, nem szabad elhanyagolni a láb edzését sem.

Egyébként vannak olyanok, akik elhanyagolják.Hát szerintem az gyönyörű, ha valakinek szép, kidolgozott a felsőteste, és pipaszár lábai vannak.

2011. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Bocsika, az nem derült ki a kérdésből :) meg hát inkább lányok szoktak ilyen kérdéseket feltenni, na.

Mindenesetre így is azt kell mondanom, hogy a piszkafa lábaknál kevés lehangolóbb dolog van női szemmel, úgyhogy combra még erősíthetsz, ha úgy érzed :)

2011. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én lúdtalpas vagyok, nagyobb lábam van mint az idei Mr. Olimpiának.. ezt a fasságot, semmi értelme..


Kérdező: izomsorvadás, ha nem használod, elégtelenül táplálkozol.. és az a gyanúm, hogy nem a vádlid nagy, hanem a combod kicsi.. bár ezt nem kérdezted.

2011. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kb. répanadrágot hordok, csak még szűkebbet szeretnék, és hát tényleg nagy a vádlim... :) ezért gondoltam, hogy talán lehetséges lenne az izmot csökkenteni, de hát ez genetikai adottság, szóval nem tudom :)
2011. okt. 19. 20:04
 9/10 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem mennyi idős vagy?
2011. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
18
2011. okt. 19. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!