Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Huszonévesek! Nem vagytok...

Huszonévesek! Nem vagytok attól rosszul, hogy "nyolcvanvalahányban" születtetek? Kimondva olyan távolinak tűnik.

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

1988-ban születtem.Nem tűnik távolinak.Én is azon szoktam elcsodálkozni,hogy a 90-es születésűek is már "felnőttek", a kétezer valahanyasak meg már iskolások.


Nem mi öregszünk a gyerekek nőnek :D

2011. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, ha kimondom mikor születtem, akkor az olyan, mintha még 16 éves lennék, és mikor belegondolok, hogy hát egy '94-es születésű is elmúlt már 16 akkor az fura. De az még furább, hogy unokatestvérem '97-es és nagy lánynak érzi magát, "ő már felnőtt" Hát ez van.
2011. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Én is 87-es vagyok. Valahogy mostanában rámjött, hogy milyen durva, hogy a 80-as években születtem. Akkor is, ha akkoriban még csak pár éves voltam és semmire nem emlékszem abból az időszakból.


Amúgy érdekes, hogy ha valaki azt mondja, 27 vagy 30 éves, kicsit sem tartom öregnek vagy soknak.

2011. márc. 10. 14:54
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor mit szóljak én, aki 73-ban született?! És egyáltalán nem érzem magam "öregnek"...

:)

2011. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

1989-ben születtem, és szerintem sem fura. Ugyanúgy vagyok ezzel a dologgal, mint ahogy már sokan előttem is írták, hogy azon szoktam elcsodálkozni, hogy a '90-ben születettek is már "nagyok".

Mellesleg ha azt mondom, hogy 1989-ben születtem, akkor úgy érzem, hogy a nálam idősebbek még rám is gyerekként néznek. :)

2011. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Éljenek a 87-esek! Én is az vagyok. Nem tűnik távolinak, habár, ha belegondolok, hogy ez a 4. évtized, amit átélek.... :)


Inkább az a furcsa, hogy a 2000-ben születettek is már szinte kiskamaszok. Úgy emlékszek a 2000-es milleniumi szilveszterre, mintha ma lett volna, és ők még csak ezután születtek meg!

2011. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!