Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Baj ez? Valaki szerint ez már...

Baj ez? Valaki szerint ez már nem normális dolog, szerintetek sem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fent semmilyen közösségi portálon,mert utálom az ilyeneket.Soha nem megyek sehova,suli után egyből hazajövök.

Életemben nem voltam még bulizni,vannak barátaim,de nem megyek velük sehova,ha hívnak sem.Egyszerűen nincs kedvem.Nem szeretek emberek között lenni,ismerkedni,stb.

Anyukám szerint csak túl normális vagyok,az o.főnököm viszont úgy gondolja,hogy ez már nem normális dolog.Ill. nem konkrétan nekem mondta,h nem vagyok normális,csak így általánosságban beszélt,h az,hogy vki soha nem megy sehova,nem normális dolog...

Szóval úgy képzeljétek el,hogy én tényleg SOHA SEHOVA.

Osztálykirándulásra sem akarok menni soha,anya meg azt mondja,hogy ennyire nem szabad zárkózottnak lenni,és ha nem megyek,megver,persze ez csak vicc.:)

Lehet így egyáltalán barátom?

Vagy mivel a sulin kívül nem járok sehova,"nem talál meg"?


2011. márc. 10. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ha így jól érzed magadat, akkor miért rágódsz azon, hogy normális-e vagy sem?
2011. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Nézd, az szerintem sem teljesen "normális" dolog, hogy ennyire passzív vagy.

Az, hogy vannak barátaid, nálad mit jelent? Mikor találkozol velük? Miről beszélgetsz velük, ha te semmit sem szoktál csinálni?

Szerintem kicsit erőltesd meg magad, és próbálj eljárni valahova olykor, nem feltétlenül bulizni, mert oké, hogy valaki nem szereti, de bármit, pl. kirándulni társasággal, vagy csak beülni valahova beszélgetni, sportolni valamit, vagy akármit. Ha ennyire elszigetelten élsz az emberektől, annak szerintem nem lesz jó vége, később bánni fogod.

2011. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Mintha a leírást az én lányomról írták volna.... Ő sem megy soha sehová és NORMÁLIS!!!! Én nem erőltetem, majd ha lesz kedve, akkor megy. Egyébként lefoglalja magát otthon. Sokat olvas, kreatívkodik stb.
2011. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Bretso ***** válasza:
81%
Normális, maximum nem átlagos. Mondjuk szerintem sok dologból maradsz ki, de a te életed. Ahhoz, hogy kimozdulj nem kell semmi "elítélendőt" csinálni.
2011. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem jó így.

A barátaimmal teljesen jól megvagyunk,normális dolgokról beszélünk.Sokat hülyülünk,röhögünk.Főként fiúkról beszélünk,de hát 16 évesen mi másról is beszélhetnénk?:D

Persze sok más dologról is szoktunk,tanulásról,mit hogy kell megoldani,másnapra miből mennyit kell tanulni,melyik tanárt szeretjük,filmekről,zenéről,stb.

Amiről egy normális tinédzser beszélget.Suli után,amíg fel nem szállunk a buszra,tőlünk zeng az utca,persze nem mindig.De ahogy elválnak útjaink,annyiban ki is merül a társasági életem.

Egyébként az én anyukám sem erőlteti,sőt örül,h nem bulizok,nem cigizek,nem iszok,nem drogozok,stb,és mivel nem járok sehova,nem sok esély van rá,h belecsempésznek az italomba vmit,vagy ilyesmi.

Csak nem szeretné,hogy lemaradjak dolgokról.

Szóval szerintetek lehet így barátom?

2011. márc. 10. 20:43
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom én,egyszerűen csak nem szeretek eljárni itthonról.

Nem arról van szó,hogy félek,hogy valami nem illőt teszek,mert ha vmit nem akarok,arra semmivel nem tudnának rávenni.

Csak annyi,hogy otthonülő típus vagyok.

2011. márc. 10. 20:45
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Hogy lehet e barátod az a kinézetedtől és a kisugárzásodtól függ, nem attól, hogy milyen életvitelt élsz.


Én is otthonülős fiú vagyok (bár nagy ritkán eljárok), mégis volt jó pár bnőm. Szóval nem ezen múlik.


És sztem légy büszke arra, hogy ilyen vagy, amilyen. (Kár, h az én utamba nem sodort ilyet az élet...mindig csak a bulizós-pörgős lányokat, amit már eléggé unok -.-)


Na, szóval, fel a fejjel, 16 éves vagy, nem vagy lemaradva még semmiről sem.

2011. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Meg fog változni ez a mentalitás hamarosan. Nem azért, mert beteges avagy rossz lenne, hanem csupán azért, mert idővel komolyabban fognak érdekelni a fiúk és tenni is szeretnél azért valamit, hogy legyenek. Így ,ha nem is bulizni, de a barátnőiddel el fogsz járni ide-oda.

Amúgy nekem volt egy hasonló beállítottságú barátnőm, mint amilyen te vagy. Mikor először találkoztam vele egy konditeremben voltunk. Én odamentem hozzá és beszélgetni kezdtem vele... Kiderült, hogy az volt az első alkalom, hogy olyan helyen jár amúgy soha sehova sem megy. Totál otthon ülős. Néha napján eltudják rángatni a barátnői valamerre, de amúgy jól elvan otthon... Na miután megismert engem egyből nem volt annyira otthon ülős. Igaz én nem járok bulizni, iszogatni ill. egyéb partykra sem, de rengeteget kirándultunk, mentünk ide-oda, hétvégéken elutaztunk valahova belföldre stb. Egyáltalán nem kellett megerőszakolnia magát ezek miatt. Ő is vágyott már rá és idővel saját tervei is lettek, amiket aztán megvalósítottunk. Hirtelen elkezdett érdeklődni a "külvilág" iránt. Mostanra már elvált sorsunk egymástól és nem tudom mi van vele, de simán el tudnám képzelni, hogy ismét visszatér a régi megszokott életéhez, de azt is, hogy teljesen kikelt már magából...

2011. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Én is csak ritkán járok el itthonról, de én örülnék neki, ha többször tudnék, csak nekem a barátaim olyanok, mint te..:( Szívesebben ülnek otthon és dumálnak msn-en, mint jönnek el csinálni valamit, úgy kell megerőszakolni őket egy kávéra vagy mozira. Úgyhogy én a családommal szoktam elmenni ide-oda, de az is jó :) Bulizni meg marha ritkán járok, mondjuk annyira nem is szeretek
2011. márc. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Én is majdnem ilyen vagyok mint te. Viszont néha rám jön a mehetnék. Csak akkor meg nincs senki akit hívhatnék, mert azokkal sem tartom már a kapcsolatot. Vannak még barátaim, de azok is inkább otthonülősek a másik meg messzebb lakik a többit meg inkább nem kérem meg...Az a baj, hogy én is mindig ilyen voltam ritkán vettem magam rá, hogy ha valaki is lehívott valahova, akkor nehezen tudtam magam rávenni, hogy lemenjek. Vagy volt amikor nem is mentem le. de ők nem igazán értették meg, hogy nekem tényleg nincs kedvem menni sehova, ezért nem törődtek velem egy idő után úgyhogy szép lassan elválltak útjaink.

Az a baj, hogy nem volt olyan ember az életemben akivel szívesen mentem volna erre arra. LEhet, hogy veled is ez a gond? Nem találtad meg a megfelelő partnert hozzá? Ha meg nem, és te így érzed magad jól akkor ne bánkódj emiatt. Barátod is lehet szerintem. De ha mindig otthon ülsz akkor nem hiszem, hogy a leendőbelid befog csengedni csak úgy hozzátok..Érted? Szóval, ha barátot akarsz akkor szerintem elkell menned ide oda majd. Nem feltétlenül bulihelyekre. Vannak más helyek is, ahol ismerkedni lehet.

2011. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!