Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek ha én nem akarom...

Mit tegyek ha én nem akarom ezt, pedig mindenki szerint ez a normális?

Figyelt kérdés
Nem szeretek eljárni "szórakozni" azaz bulizni piálni stb. nekem egyáltalán nem szórakoztató hogy mindenki tök részeg és nem emlékeznek semmire másnap.. Tehát megvagyok hívva egy szilveszteri buliba ahonnan senki mást nem ismerek csak a páromat. egyáltalán nem szeretnék elmenni mert nem ez lenne az első hogy üldögélek mintha nem is léteznék. a párom bevetette a "jól van akkor én sem megyek " trükköt aminek eredményeképp beleegyeztem hogy elmegyek, mit tehetnék hogy jobbá tegyem az estét?
2009. dec. 29. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen nomrális az, hogyha nem akarsz elmenni szórakozni. Minden ember más és más. Én sem szeretek bulizni, pedig hívtak már nem egyszer. Diszkóban 0 alkalommal voltam eddig, és nem is tervezem. Nem izgat az hogy marhára leigyam magam, aztán meg alig találjak haza. Nekem nem ez az élet. Szilveszteri buliba is hívtak már, de nekem még mindig ithon a szüleimmel az igazi. 19 F
2009. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

kár volt, ha ő sem ment volna, lehetett volna egy szép estétek kettesben

most már nehéz lenne visszacsinálni

esetleg érezd magad rosszul 31-én :) és maradj otthon pihenni

2009. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az a gond hogy tudom hogy egész este sértődött lenne és a fejemhez vágná hogy miattam nem tudtunk elmenni, ezt pedig ugye nem akartam..
2009. dec. 29. 15:49
 4/12 A kérdező kommentje:
amúgy én se járok buliba se semmi ilyen helyre.. csak a párom kérésére mentem el vele néha találkozni a barátaival .. amik nem voltak valami kellemesek számomra.. és elég nagy vita ez kettőnk között.. ő akar menni általában én meg nem.. már azt is megkaptam hogy nem ismerem a "szórakozás" szót :(
2009. dec. 29. 15:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Aki igényli a bulikat, nem foghatod vissza örökre. El kell fogadnod. Vagy elmész és megpróbálod jól érezni magad vagy otthon maradsz.
2009. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ez teljesen egyértelmű.. de az hol jogos hogy ha nemet mondok megsértődik és az egyáltalán nem számít hogy én nem szeretnék menni? (am köszi a kommenteket)
2009. dec. 29. 18:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg neki, hogy te ha lehet nem mennél, de érezze jól magát, másnap találkoztok. Szerintem ebben nincs semmi. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy minden percben együtt kell lenni.
2009. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ezzel tisztában vagyok.. csak ő nem hajlandó megérteni hogy nélkülem is mehetne mert nem vagyunk összekötve . de akkor meg jön az érzelmi ráhatás hogy persze ezzel elrontom a szilveszterét mert én miért nem stb stb
2009. dec. 29. 19:15
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
ha ilyen fafej, érdemes elgondolkodnod az egész kapcsolaton
2009. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a bajod. én imádok bulizni és te vagy életembe az első aki azt mondja nem szeret bulinzi. nem cikizni akartalak de eddig nem gondoltam hogy van ilyen ember is! és nem minden buli a piáról, drogról, meg cigiről szól. jó mondjuk felénk kevés olyan bulit lehet találni ami nem erről szól, de akkor is ha bemész egy ilyen buliba és azt mondod hogy NEM akkor nem! tapasztalatból mondom, én egy ideig nagyon rossz társaságba voltam drog, pia, cigi, minden, de már rájöttem h ennek semmi értelme és nem cikiznek ha azt mondom hogy nem.
2009. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!