Szerintetek ha két ember hasonlóan ír, akkor hasonló személyiségjegyekkel is rendelkeznek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem, a grafologia egy legbolkapott altudomany, az ezoteriaban a helye. Ugyanakkor bizonyos kezirasi jelek utalnak bizonyos agyserulesekre, de ezeknek tavolrol sincs semmi koze a grafologiahoz.


[link]

2011. okt. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
ezotéria? Mégis mi a fene köze van hozzá? emiatt zuhantak le teljesen az ilyen dolgok, a magadfajta "légbőlkapott" ötleteid miatt.
2011. okt. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az írás "másolható" dolog. Saját példám: kb 6 különböző módon írtam az iskolában (kicsi és egyenes, kicsi és karika betűk, hosszú és dőlt stb). Ha valakinek megtetszett a z-betűje, akkor megpróbáltam olyat írni stb. És ott állt meg a változás, amikor meguntam írást próbálgatni.
2011. okt. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

"ezotéria? Mégis mi a fene köze van hozzá?"

Azert ezoteria, mert pontosan annyi koze van a valosaghoz, mint az UFO-knak, a Feng Shui-nak, es az osszes tobbi ilyen hulyesegnek... ugyanakkor sokkal nagyobb hatassal van normalis emberek eletere: ha akarod, megteheted, hogyha van egy kis eszed, hogy nem koltod a penzed josnore, vagy Feng Shui tanfolyamra, de lehet, hogy egy pocs HR-es mondjuk azert dobja vissza a CV-d, mert rosszul kunkorodik az f betu.


Remelem felfogtad. De, ha esetleg nem hinnel nekem:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. okt. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Leegyszerűsítve semmi köze a személyiségnek az íráshoz!Az hazudik aki azt állítja hogy meg tud bármit állapítani az írásból!Még azt se lehet 100%-osan megmondani két írás azonos személytől származik e nemhogy milyen ember!
2011. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
az ezotériához annyi köze van a grafológiának, mint nekem a főzéshez! sokkal közelebb áll hozzá a pszichológia! mellesleg az ezotériát ritka nagy f*szságnak tartom én is (nem meglepő hogy csak nők olvassák)
2011. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek ha két ember hasonlóan ír, akkor hasonló személyiségjegyekkel is rendelkeznek?"


Attól függ, mit értesz azon, hogy "hasonlóan ír". Ha azt, hogy hasonló véleményeket fejt ki írásban, akkor elképzelhető. Ha arra gondolsz, hogy az írásképük hasonló, akkor nem. A grafológia hazugság, áltudomány.

2011. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

"az ezotériához annyi köze van a grafológiának, mint nekem a főzéshez!"

Ezek szerint egy hivatasos szakacsot tisztelhetunk a szemelyedben!


Ezoteria: Az ezotéria világába sorolható számos olyan irányzat, mely korunk tudományos világképébe nem illeszkedik bele, a világot, annak működését és részeit tudományostól eltérő szempontból (vagy a dolgokat összefüggéseiben) vizsgálja.


Ez tokeletesen raillik a grafologiara. Aki nem hiszi jarjon utana.

2011. okt. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!