Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik fiú-lány...

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Barátom mostanában lányokkal barátkozik, engem ez kicsit zavar.

Elmondása szerint senkiért nem hagyna el, de akkor miért nem fiúkkal barátkozik a suliban


2011. okt. 11. 10:27
1 2 3 4
 1/31 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%

Azért, mert vannak jó fej lányok, akikkel kár lenne nem haverkodni?:)

Neked is simán lehetnének fiú barátaid:)

Bár lehet kultúrafüggő (nem leszólni akarok senkit komolyan)

De én és barátnőm rockerek vagyunk, és ha mond nekem egy olyat, hogy a legjobb fiú barátjával egy sátorban alszanak ketten, egy fesztiválon (amire sajnos vizsgák miatt nem tudok menni:/) akkor nem halok bele, hisz a kapcsolat alapja a bizalom:)

De amikor velem alszik egy totál jó barátnőm, akkor ő sem rikácsol, hogy "biztos megcsalsz stb.stb."

Koncerten tombolni egy lánnyal más szerintem, mint simogatni tánc közben egy diszkóban valakit, de mint mondtam kultúrafüggő:)


Ha gondolod és többet leírsz a helyzetről, többet is tudok mondani talán:)

2011. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Mi közös életet tervezünk, nagyon szeretem de félek, h elhagy.


Barátom azt mondta, hogy igazából nem is nagyon vannak fiúk ott, és nagyon sok az olyan ember aki nagyképű.

Arra kér h bízzak benne, de ez nekem kicsit nehéz, kicsit önbizalom hiányom van..de azok a lányok szépek vékonyak..

2011. okt. 11. 10:43
 3/31 anonim ***** válasza:
33%

Hát szerintem nem létezik és azért nem mert az egyik tuti mindig többet akar egy idő után a másiktól....

Szerintem akkor létezik ha a férfi meleg vagy a nő lezbikus...én ezekben a barátságokban nem hiszek nagyon.

2011. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%

Igen.

Az, hogy kivel érted meg magad, és kivel tudsz jól beszélgetni, nem a nemétől függ.

De szinte mindig beleszeret egyik vagy másik a másik félbe.

Ez így normális, szerintem.

A férfi és nő között előbb utóbb feltámad a vonzalom.

Ha nem lesz belőle szex és kapcsolat, akkor megmaradhat barátságnak a kapcsolatuk.

Maximum olyan barátság, ahol van vonzalom is.

De, ha nem fekszenek le, akkor az nem kapcsolat, hanem barátság.

2011. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem, egy facér srác és facér lány között lehet barátság, de előbb-utóbb valami más is fog alakulni. Viszont ha a barátodnak ott vagy te, akkor nem hiszem, hogy megcsalna, valószínűleg tényleg csak haverok azokkal a lányokkal. Lehet, hogy benne van egy kis szikra, izgalom, flört is, de megcsalni nem fog.
2011. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
19%
Nem létezik. Sokan nem ismerik be ezt még önmaguknak sem. Ha a párom ezt tenné velem, akkor elgondolkodnék azon, hogy van-e értelme folytatnunk?
2011. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
34%

Értse meg már mindenki hogy ilyen nem létezik egézséges férfi és nő között,az egyik vagy meleg vagy lezbikus!!!

Nekem eszembe nem jutna lányokkal barátkozni ha ott van a párom.....ha létezik is előbb vagy utóbb az egyik többet akar mint barátság ez garantálom!!

2011. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Maximum egy ideig, de utána előkerül a szexualitás témája. Ilyen vagy olyan módon, néha beteljesül, néha nem, néha csak fantázia marad, de teljesen soha nem lehet ezt kiiktatni.
2011. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Advocatus Diaboli ***** válasza:
72%
A kettővel előttem szólóval egyet értek:) Facérok közt nem hiszem, hogy van. de amikor párkapcsolatban van az egyik, akkor simán lehet, sőt(mondom, hűségtől függ, hisz egy nembaráttal is megcsalhatna) csak barátság lesz. Bár szerintem az aggodalmad forrása, hogy nem tartod elég szépnek magad:) Illetve sokkal szebbnek tartod azokat a lányokat akikkel a párod lóg:)
2011. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Advocatus Diaboli ***** válasza:
43%
Bocsi, a 4-el előttem szólóval értek egyetxD
2011. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!