Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szóba állnátok a barátnőtökkel...

Szóba állnátok a barátnőtökkel azután, hogy a párkapcsolata ideje alatt egy szót nem szólt hozzátok?

Figyelt kérdés
A barátnőm már majdnem egy éve nem keres, ha én keresem csak tőmondatokban válaszol. Nem létezik más számára csak a pasija. Én most úgy gondolom, hogy egy esetleges szakítás esetén, nem fogom helyrehozni a barátságot, innentől kezdve elváltak útjaink. Ha most nem kellek neki, ne keljek akkor se. Mi a véleményetek? 22/L
2011. márc. 11. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Uhh, ennek sok oka lehet. Nyilván az ő felelőssége is a barátság, de azért sajna elég sok őrült pasi van, aki nem engedi a barátnőjét még lányokkal se sehova. Először kérdezz rá azért, hogy mi a szitu. Egy esélyt adnék neki!
2011. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem várnám meg, hogy szakítsanak, előtte előszedném a barátnőmet, hogy mi van vele, mert lehet, hogy nagyon rosszul érzi magát az egész miatt!
2011. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy nem engedi a pasija sehova. Ezt még meg is érteném. Mármint nem azt, hogy nem engedi, mert ez szerintem rabszolgatartás, hanem azt, hogy így reagál rá a barátnőm, mert végülis ez az ő dolga. De azért néha telefonon beszélhetnénk, vagy elmehetnék hozzá, vagy egyszerűen csak msnen beszélhetnénk. De ezt sem akarja, teljesen elzárkózik, nem kíváncsi rám, a pasija az egyedüli létező Isten számára, és rajta kívül nem létezik semmi más. Mostmár a családja sem.
2011. márc. 11. 13:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztem ha így hanyagol, akkor nem is voltatok olyan jóba, ha csak így lepasszol. Habár én sosem voltam az a nagy barátnős jelenleg sincs egy barátnőm se, nekem a párom a mindenem a barátom, a szeretőm, a társam, mindenem, de nekem ez mindig így volt, körülöttem egy lány sincs, és nem is hiányzik. Lehet hogy a barátnőd is így boldog most ahogy van. 24N
2011. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu. 2 éve vagyok együtt a párommal, majdnem 1 éve együtt is lakunk. A legjobb barátnőm azóta megváltozott. Már egy ideje nem is beszélünk. Unalmasnak tart, mert nem járok bulizni, nem piálok, hanem inkább itthon maradok a párommal kettesben. Részemről vége a kapcsolatunknak.


És a válaszom a kérdésedre: Nem állnék vele szóba. Ha ezt megcsinálta veled, akkor ennyire vagy fontos neki. Legyen tartásod! Eldob, mint egy használt zoknit. Nem barát az ilyen.

2011. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ugyanígy jártam én a "barátommal"!!!

én megszakítottam vele a kapcsolatot. az ilyen nem igazi barát vagy barátnő.

nem voltam rá mérges emiatt, sőt örültem neki, mert az ilyen "akadályok" mutatják meg hogy ki milyen ember igazából.

22f

2011. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy nem ő a legjobb barátnőm. De vele is mindent megbeszéltünk, és egy hullámhosszon voltunk.
2011. márc. 11. 14:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi is. De eddig már egy csomó olyan emberrel megszakadt a kapcsolatom, akivel már a legelején megtaláltuk a közös hangot. Ilyen a világ meg az emberi kapcsolatok sajnos. Barátságok jönnek barátságok mennek.

hülyeség azzal áltatni magunkat hogy a barát az fix pont az életünkben. nem az! Ő is csak ember, ahogy mi is azok vagyunk.


Tudom nekem is nehéz volt ezt elfogadni, meg konkrétan azt is hogy milyenek a lányok csajozás ill. fiúzás tekintetében. De én szerencsére ezen hamarabb átestem.

Hidd el 1 év múlva ennyivel bölcsebb leszel Te is.

Én eddig csak a pofonokból tanultam, de azt tökéletesen. Ugyanarról a helyről nem kaptam soha sem két pofont :)

2011. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy eddig mennyire fiúztál, de ott is fogsz kapni (vagy tán már kaptál is) pár pofont.

ezeket kivédeni nem lehet csak hárítani, az első lecke: legyen tartásod.

Ha a barátnőd vagy a pasijaid így viselkednek veled, ne gondolkozz el azon jó-e ha megszakítod velük a kapcsolatot.


bocsi a kioktató stílusért. nekem is mondták ezeket anno, de sajnos nekem kellett ezeket tapasztalnom hogy fejlődhessek. :)

2011. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem úgy hangzik, mintha a büntetés hiányozna neki. Inkább a pasijával beszélhetnél.
2011. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!