Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg szemétség egy munkahel...

Tényleg szemétség egy munkahelyen a többiekkel szemben?

Figyelt kérdés
Szóval: egy hete vagyok új munkahelyen, és ma kaptam lecseszést a csajoktól, ( én férfi vagyok) hogy ne csináljam olyan gyorsan mert akkor felviszik nekik is az elvárt teljesítményt és akkor velük cseszek ki. tálcákat kellett pakolgatni ami nekik állítólag két doboznyi benne tizenhat tizenhat db azt zacskóba és vissza, ez egy óra nekem félóra sem. és azt hitték, hogy direkt nem csinálom azt, amit mondanak. Adjatok tanácsot, mert megutáltatni magam nem akarok, viszont nekem hogy menjen az idő, kell a pörgés. Köszi
2011. márc. 11. 15:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, csináld csak olyan tempóban ahogyan neked jó, ha ők ilyen lassúk, ő bajuk, szedjék össze magukat...
2011. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
csak mind dumál, hogy ők családanyaként meg nőként nem tudnak úgy, és ne csesszek ki velük. Én ezt el is hiszem, de mondjuk én max azért szólnék a másiknak, ha nem dolgozna, nem hogy ezért... ez olyan hülyeség.
2011. márc. 11. 15:45
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Családanyaként meg nőként??? :DDDD Én is nő vagyok és ez egy vicc. Mit dolgoztok pontosan? Mert tálcát pakolni mindenki tud.. Gondolom elbeszélgetik az időt, vagy ilyenek. Én azt mondom, ne hagyd hogy lehúzzanak, magadnak ártanál vele.
2011. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha olyan normában vagytok,hogy 1-2 hiba és elúszik a fél fizetés lehet,hogy szemétség.Más esetben nem.
2011. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
szóval az van, hogy ugye van a pakolás, csak gondolom mivel én csak az utolsó két három órában vagyok ott velük, ők meg egész napra elhúzzák hatan a kis szánalmas pakolgatásukat, és ezért féltik, hogy majd nekik is gyorsabban kell, ha meglátja a főnökség. Én tudom, elhiszem, hogy utána nekik is így kellene, hisz a főnökségek tudjuk milyenek, de úgy mint egy lassított felvétel nemtudok. Amúgy szép hogy hová fajul a világ, még az a baj, ha az ember jól dolgozik, azaz ahogy csak tud. HOzzáteszem a főnökségek is szemetek, hiszen nem egyből felkell vinni a limitet ha látják hogy tud a dolgozó többet, hanem inkább elismerni. De ez is el van cseszve rendesen.
2011. márc. 11. 16:15
 6/23 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt :D. Azért is gyorsabban és gyorsabban csináltam csak, hogy rohadjanak meg.
2011. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
;O) de az a baj, hogy másrészt nem akarom, hogy megutáljanak. Ez van ha tökéletes az ember. :D legalább egy kicsi hibám lenne. :)
2011. márc. 11. 16:48
 8/23 anonim válasza:
100%
Ki tudja? Lehet,hogy a következő ember 15-20 perc alatt megcsinálja...
2011. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem inkább utáljanak meg, minthogy lesüllyedj az ő szintjükre, de te tudod.
2011. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De én szóval értitek. Most attól, hogy ők mit találtak ki, hogy huzhassák az időt meg hogy kényelmesen kiteljen nekik a meló, nem várhatják el a másiktól, hogy az ők személyes kényelmüket kiszolgálja. Az igaz, hogy félő nekik is kell később majd így csinálni, meg igaz, hogy többet nem kapunk ezért ha gyorsabb, de azért van egy olyan oldala is, ha a másik ember másképp szeretné vagy tudja, ne szóljunk bele, nem kisiskolába vagyunk, én is felnőtt ember vagyok, attól hogy ők anyukák meg mittomén mik, én is majdnem harminc, ennyit eldönthetek tán attól függetlenük hogy ők tizenegynéhány éve vannak ott én meg csak egy hete.
2011. márc. 11. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!