Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma felállítottak a buszon, és...

Ma felállítottak a buszon, és a kialakult vita miatt le is szállított a sofőr. Hova fordulhatok panaszt tenni?

Figyelt kérdés

Ma délelött egy terhes és egy idősebb(valószínűleg a terhes nőnek az anyja lehetett) felállított a buszon. kettes ülésen ültem,volt mellettem még egy hely. Oda leült a néni,és utánna meg mondta h na mi lesz kelljek már fel,adjam át a helyet a várandósnak. Mondtam h elnézést de nagyon rosszul vagyok(tényleg rosszul voltam,hányingerem volt meg szédültem,alig láttam!),de a terhes nő egyszerűen felrángatott. Az ölemből még a szatyrom is kiesett. Akartam volna felvenni de elkezdtek velem kiabálni mert azt hitték h vissza akarok ülni,elmondtak mindenféle bunkó parasztnak :S és nem csak az a két nő,hanem mások is. olyan megalázó volt! A veszekedésre hátrajött a sofőr,és már csak azt vettem észre h leszállít és ha táskám meg utánnam dobják. Pedig érvényes jegyem is volt! de mivel én vagyoka roma,gondolták én csinálom a fesztivált. :S Ez annyira rosszulesett! Egy másik néni a buszmegállóból adta kölcsön a mobiltelefonját h fel tudjam hívni anyukámat h jöjjön értem,igaz elötte a mentőket akarta nekem ki hívni mert nagyon sápadt voltam,csak mondtam neki h inkább anyukámat szeretném idehívni

Panaszt szeretnék tenni,mert hiába volt jegyem leszállítottak pedig nem csináltam semmit! Komolyan nem értem a mai világba miért hiszik azt h a fehérek a tökéletesek a cigány meg e veszekedős :( Nem is mindenki olyan,pedig.

Szóval érvényesíteni szeretném a jogaimat ahogy csak tudom,mit tehetek?

Köszönöm előre is! 17/L


2011. márc. 13. 14:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Én csak azt nem értem, hogy miért az anyja ült le, és miért nem rögtön a terhes nő. Nektek ez nem tűnt fel?:D
2011. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

16:37-es. Hogy idézzem a kérdezőt:


"Volt még hely a buszon.csak ilyen kettes ülés nem volt már. Én is csak azért oda ültem,mert az volt az ajtóhoz legközelebb."


Tehát kettes ülésre akartak ülni, hogy tudjanak egymással kényelmesen beszélgetni. :P Mert az nekik jár. :/

2011. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező!

Nagyon sajnálom, ami veled történt. Szerintem ne hagyd annyiban. Attól eltekintve, hogy ez a két nő hatalmas tirpák volt, a buszvezető is hibás, hiszen te nem csináltál semmit, sőt, téged ért méltánytalanság, mégis te jártál rosszul. A legkevesebb, hogy panaszt teszel a sofőr ellen. Anyukáddal menjetek be a forgalmi irodába, és mondjátok el, mi történt. Ha ott nem rendezik az ügyet megfelelően, akkor az ő feletteseikhez kell fordulni.

2011. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
43%
Sajnállak nagyon. Borzalmasan megalázó helyzet lehetett. Majd írj, hogy hogyan alakultak a dolgok panasz ügyben.
2011. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

pont ma volt egy ilyen kérdés ahol a terhes nő nyafogott h mien bunkók a mai fiatalok =D lehet a te eseted volt pont. ott a terhes nőt nagyon kiosztották h az ő hibája, és valóban egy nagy paraszt lehet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker.. itt van

2011. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Salx Narval ***** válasza:
57%
Én is sajnállak, de szerintem semmire nem mész azzal, ha bejelented.A buszvezető azt fogja mondani, hogy te balhéztál, hiszen már ott is ellened volt.Ha még hozzáteszi, hogy ráadásul egy terhes nővel dulakodtál,a leszállítást is jogosnak fogják ítélni. Senki nem fog neked hinni és semmivel nem bizonyíthatod az igazadat.Sajnálom , hogy megaláztak.Sajnos azt hiszem be kell érned azzal, hogy itt az oldalon mindenki neked adott igazat és ha valóban egy estről beszélünk, akkor a terhes nő is megkapta a magáét, még visszaírni sem mert.
2011. márc. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
11%

sajnálom ami veled történt, igazad van nagyon..

hát én a helyedbe akkora hisztit rendeztem volna.. :p

szerintem hagyd a pics*ba, de legközelebb amikor ott vagy akkor ne hagyd magad, szolj vissza, VÉDD MEG MAGAD.

És attól h cigány vagy? könyörgöm, mi az, ugyanolyan mint a magyar vagy francia spanyol, csak éppenséggel nincs külön országotok. nem értem. nekem semmi bajom egy cigánnyal se, még azokkal se akik balhéznak, CSAK MERT :) a fehérek között is vannak UGYANILYENEK, vagy ROSSZABAK ;)

2011. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
18%

ott hibádzik a sztori, h a cigányokkal senki nem mer így kötekedni. vagy kamu, és egy harcos jogvédő bértollnok vagy, vagy nagyon látszik rajtad, h gyenge vagy.


a buszsofőr és a nők biztos nem emberkednének így egy cigánnyal, hiszen az, ha gond van, rögtön összehívja a caládot, aztán mennek magyart verni.


gyenge próbálkozás volt, nekem elég valószerűtlen a történet.

2011. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

utolsó... gyenge próbálkozás...

mert MIT mégis MIT ér el azzal, h itt kamuzik ?:DDD

Se kitüntetést se pénzt nem kap érte, akkor meg mi értelme lenne?:D

2011. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Salx Narval ***** válasza:
21-52 Azért nem mindenki ennyire beszari, mint állítod.Az más kérdés, hogy nem szeretünk balhézni és lehetőleg kitérünk.Én azért nyakon vágom a cigót, ha nem bír magával, ha többen vannak, akkor is.
2011. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!