Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma felállítottak a buszon, és...

Ma felállítottak a buszon, és a kialakult vita miatt le is szállított a sofőr. Hova fordulhatok panaszt tenni?

Figyelt kérdés

Ma délelött egy terhes és egy idősebb(valószínűleg a terhes nőnek az anyja lehetett) felállított a buszon. kettes ülésen ültem,volt mellettem még egy hely. Oda leült a néni,és utánna meg mondta h na mi lesz kelljek már fel,adjam át a helyet a várandósnak. Mondtam h elnézést de nagyon rosszul vagyok(tényleg rosszul voltam,hányingerem volt meg szédültem,alig láttam!),de a terhes nő egyszerűen felrángatott. Az ölemből még a szatyrom is kiesett. Akartam volna felvenni de elkezdtek velem kiabálni mert azt hitték h vissza akarok ülni,elmondtak mindenféle bunkó parasztnak :S és nem csak az a két nő,hanem mások is. olyan megalázó volt! A veszekedésre hátrajött a sofőr,és már csak azt vettem észre h leszállít és ha táskám meg utánnam dobják. Pedig érvényes jegyem is volt! de mivel én vagyoka roma,gondolták én csinálom a fesztivált. :S Ez annyira rosszulesett! Egy másik néni a buszmegállóból adta kölcsön a mobiltelefonját h fel tudjam hívni anyukámat h jöjjön értem,igaz elötte a mentőket akarta nekem ki hívni mert nagyon sápadt voltam,csak mondtam neki h inkább anyukámat szeretném idehívni

Panaszt szeretnék tenni,mert hiába volt jegyem leszállítottak pedig nem csináltam semmit! Komolyan nem értem a mai világba miért hiszik azt h a fehérek a tökéletesek a cigány meg e veszekedős :( Nem is mindenki olyan,pedig.

Szóval érvényesíteni szeretném a jogaimat ahogy csak tudom,mit tehetek?

Köszönöm előre is! 17/L


2011. márc. 13. 14:33
1 2 3
 21/21 Salx Narval ***** válasza:
Bocs a 23-38 válaszára reagáltam, csak elnéztem az időt.:D
2011. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!