Milyenek a lengyelek?

Figyelt kérdés

Milyenek a lengyelek??

Külső és belső szempontból

(Zárkózottabbak mint a magyarok?)


2011. márc. 13. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalataim alapján nagyon barátságosak :) Forma-1-es pályán/futamon rengetegen vannak a Magyar Nagydíj környékén :) Nagyon barátságosak :)
2011. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

vannak velük kapcsolatban pár alapvető szabály:

1. Nehogy beletiporj a nemzeti öntudatukba, mert arra nagyon érzékenyek

2. nehogy belemenj velük piálóversenybe, mert nagyon durván jól bírják...


amúgy nagyon jófejek, barátságosak. én két hétig voltam kint és találkoztam sok lengyel diákkal, nagyon jól összebarátkoztunk és azóta is levelezünk. Jah és ami nagyon meglepő, nem annyira makkarcok az emberek, mint itt Mo-n...

2011. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
és külsőleg? a lengyel nők nagyon igényesek és emiatt szépek, szerintem... férfiak? ha láttad Kubicát, láttad mind...
2011. márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

„ha láttad Kubicát, láttad mind...”


Ez nem igaz. Akik a Kárpátokhoz élnek közelebb általában mások, mint a Balti-tenger közelében élők.


[link]

2011. márc. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát amennyivel én találkoztam, azok kedvesek voltak, de én nem voltam lengyelországban, csak angliában ismertem párat.

ott meg rengeteg a lengyel:D hát nemtom, mindig egymással beszélgettek, ami nem baj, csak úgy megjegyzem, de barátságosak voltak és minden harmadik szavuk az volt h kurrrváá. ja és szőkés hajuk volt, de nyilván nem az összesnek van azXD

2011. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én voltam kinnt lengyelben,alapvetően barátságosak voltak.

a piát tényleg nagyon jól bírják! nyelik a vodkát,mint a vizet:)

2011. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Héjjj...Szerintem Kubica egész aranyos :)
2011. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm mesélt róluk hogy amikor megtudták hogy magyarok majdnem a nyakukba ugrottak:D
2011. márc. 14. 18:48
 9/14 anonim ***** válasza:
hát igen ott még él a "polak-wieger dwa bratanski"... én imádom őket, már alig várom, hogy újra láthassam a lengyel barátaimat...
2011. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nekem csak jó tapasztalataim vannak. múltkor voltunk Zakopaneban, és még a 60 körüli taxis bácsi is tudott angolul. :D jót dumáltunk. mesélte, h volt nálunk Hajdúszoboszlón :D


azt nem figyeltem, h mennyire szépek avagy nem, de különösebben kirívó embert nem láttam.


Kubica tényleg nem egy álompasi, de van egy ismerősöm, aki bele van bolondulva :D

2011. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!