Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Teljesen lesújtott a hír ami...

Teljesen lesújtott a hír ami japánnal történt . (többi lent) titeket is?

Figyelt kérdés
Zárkózott emberek de sokkal tisztelet tudóbbak mint más országok léleklakosai, hogy fognak most ebből kikecmeregni és mi lessz az autó, anime. Konzol és egyéb használati cikekk gyártásával? Hogy fogják + találni az eltűnt és meghalt emberek hozzátartozóit? Most fagypont van ott? és ha megfagynak? Még többen halnak+. és a házakat hogy fogják vissza építeni? Mennyi idő kell ahoz elteljen hogy újra a régi legyen japán?
2011. márc. 17. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Amíg itt a közvetlen környezetemben nem lehet érezni a hatását, addig hidegen hagy. Majd megoldják valahogy.
2011. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Japán fejlettsége, szervezettsége és fegyelme elképesztő összehangolt társadalma, gyorsan felül fog kerekedni a problémán. Elképzelhető, hogy lesz egy kis hullavölgy a kérdéses termékek piacán, sőt azt sem csodálnám, ha piaci okokból kicsit generálnának is rajta. Japán megélt már nagyobb krízist és abból is csak ösztönzően és pozitívan jött ki.
2011. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A konzollal és ilyesmikkel kapcsolatban:

[link]

2011. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy hogy tud valakit ez lesújtani? Nekem is kedvenc népem, imádom a sorozataikat, néhány filmet, csajok is bejönnek, néhány zenéjük is(ayumi hamasaki pl), és külön szimpatikusak amiért olyan fejlett országban élnek, bárcsak nálunk is olyan lenne. Rossz dolog ami velük történt, remélem nem szenvednek tartós kárt, de hidegen hagy.
2011. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A kultúrájukat én is szeretem, de ennyi, az emberek nem érdekelnek. Mondjuk én érzéketlen vagyok, nem igazán hat meg ha mással rossz történik, még ha barátom sem. De ettől függetlenül, ennyi erővel akiket ennyire lesújt most ez ami történt, az miért nem szomorú egész évben minden egyes órában a sok afrikai éhező miatt pl? Naponta rengeteg több ezren halnak meg, azok miatt miért nem szomorkodnak?
2011. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
engem se szokott lesújtani a természeti katasztrófák csak nem tom valahogy most ez...kicsit elgondolkoztatott mert rengeteg japán cuccom van japán fan vok lehet ezért. bár ha 1 atom bombát átvészeltek akkor ez sem lehet nagy cucc nekik.de pl ha Magyarországgal történt volna (TEGYÜK FEL ) itt el szabadult volna a pokol
2011. márc. 17. 16:28
 7/11 anonim ***** válasza:
16.28: Áááá, lehet hogy az tenne jót nekünk. Bölcselkedők szokták mondani:"Nekünk Mohács kell..." Lenne végre egy kis összetartás!
2011. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Khm, nem tudom, hogy akkor ti hol voltatok a vörös iszap idején... Vagy az árvizek...
2011. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is bambán meredtem a képernyőre amikor megnéztem mi történt, elképesztő volt. Sajnálom őket de ilyenkor talán rájönnek az emberek ,hogy akár milyen hiper szuper kütyüket is csinálnak a természetet nem lehet legyőzni. Abban reménykedem, hogy ezt belátják, és arra fordítják az energiájukat, hogy a természethez közelibb életmódot folytassanak, hogy ne legyen szükségük atomreaktorokra, amik sorra robbannak fel, ezzel súlyosbítva a katasztrófát.
2011. márc. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért hogyha "felrobbana" akkor ne a tipikus atombomba stilusú gomba fűstre gondolj. Nem fog felrobbani, mert ha megnöne a nyomás, akkor kiengednek a levegőbe egy kis rádioaktiv naftát.
2011. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!