Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális viselkedés egy 50-es nőtől?

Figyelt kérdés

A barátom pár hete beköltözött az új albérletébe. Takaros lakás, alacsony bérleti díj, szóval minden okénak tűnt. Viszont történt pár furcsa dolog mostanában, ami zavar.


Nem igazán tudom, másoknál hogy mennek a dolgok, de a barátomnak nincs kulcsa a szobaajtójához. A nő bejár ellenőrizni, hogy minden rendben van e. Nem szokott kopogni, legutóbb reggel nyitott be hozzá, valamit megbeszélni. Az első pár napban, kivitte a szemetet a barátom szobájából. Gondolom megnézegeti a dolgokat, mert amúgy honnan tudná, hogy mi szemét és mi nem. Mikor a barátom szóba hozta, a nő azt mondta, szerinte ez normális, mert mégis csak az ő lakása. Ez is fura, de ha a barátom megvan így, akkor oké.

DE! két puszival köszönt el tőle(amíg a barátom nem szólt, hogy zavarja) szivecskés rózsaszín cetlit ragasztott az ajtajára, amire a hűtőhasználatot fejtette ki. Megsimogatta a fejét, és közölte, hogy "jól megleszünk mi ketten". Ja és heti kétszer, max háromszor ott alszom, és ezért plussz ötezret számol minden hónapra a rezsire.


Most csak ennyi jutott eszembe, de vannak még ilyen dolgok.. A barátommal megbeszéltük ezeket, de kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok erről. Ezek elfogadható dolgok?


2011. szept. 30. 11:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja igen, a barátom 24 éves, én pedig 20 vagyok.
2011. szept. 30. 11:40
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
csapjátok partyba az öreglányt!
2011. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
örülj neki hogy fix rezsi van.
2011. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy a barátod zavarja-e a dolog.

Én is laktam idős néninél, kulcsom nem volt, viszont ő takarította a szobám, amit szerettem. Puszilkodott, és esténként jókat beszélgettünk, elmondtqa a véleményét a barátaimról, meg az udvarlóimról, akikkel találkozott.


Nekem ezzel soha semmi bajom nem volt. Még jobb is így élni, mint idegenként valakivel. De ha a barátod zavarja, akkor költözzön el máshova, és nincs gond :)

2011. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ennek az 'idős néninek" festett vörös haja van, fiatalos stílusa és ruhái..
2011. szept. 30. 11:47
 6/16 anonim válasza:
100%
Ez elég gáz,én elhúznék onnan.
2011. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nem írtad le pontosan, a nő is ott él a lakásban?

hát jogilag az albérletbe a tulaj előre bejelentés után mehet ellenőrizni. meg persze a barátodtól függ, hogy őt zavarja-e hogy bejárkál a nő mindennaposan.. bár én ezt nem tartanám normálisnak :L én ellenezném ha be akarna járkálni a szobámba..

2011. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
-.- szerintem ez párkapcsolati kérdés, nem kellett volna áttenni, mert a lényeg, hogy kezdeményezni próbál-e a barátomnál, vagy ez ártatlan viselkedés, és csak próbál vele kijönni..
2011. szept. 30. 12:03
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, ott él a lakásban, és a barátomat zavarja, hogy bejárkál, de nem akar határozottabban szólni, nehogy sértődés, vita legyen..
2011. szept. 30. 12:04
 10/16 anonim ***** válasza:

A párkapcsolati részét nem írtad bele :)

Amúgy én írtam, hogy szintén ilyen néninél éltem, bár ő szőke volt, nem vörös, de divatosságban messze lepipált engem :D

Az ilyen nőktől általában egyébként nem kell tartani. Legtöbbször annyi van csak, hogy érzik, hogy már nem fiatalok, de mindent megtesznek, hogy fiatalosak maradjanak. Nem kapcsolatot szeretnének, csak némi kedvességet, esetleg egy-két bókot. Pláne egy együtt lévő párt eszükben sincs elválasztani.

Ha a párod csak időnként megjegyzi, hogy "de csinos ma, Gyöngyi néni", a néni egész nap repdesni fog az örömtől.

Míg ha elkezditek magyarázni neki, hogy ilyen és ilyen jogszabály alapján ti bezárhatjátok a szobaajtót, és neki nincs joga bemászkálni, azzal csak annyit értek el, hogy rövid úton csalódottan ki fog tenni.

2011. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!