Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » " Magyarország Európa szégyene...

" Magyarország Európa szégyene! " - egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés
Én igen.
2011. márc. 19. 12:57
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
66%
Te vagy Európa és Magyarország szégyene kérdező
2011. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Nem sokban különbözünk a románoktól... :/
2011. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
71%
Melyik IQ harcos mondta ezt?
2011. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
71%

Akkor miért nem mész Németországba??? Egyébként nem, nem értek vele egyet.

Menjetek el Bulgáriába, Görögországba stb. nézelődni egy kicsit!

2011. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
57%
Tűnés az országból, kérdező. Rossz hely, Európa szégyene, ennek megfelelően az olyan felsőbbrendű külföldiek, mint te, ne szenvedjenek már itt.
2011. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
51%
Ha volna pénzem mennék is, egy percig sem várnék, de itt csoda, ha annyit össze lehet hozni, hogy a köv hónapban van mit enni.
2011. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
47%

Egyébként meg ne itt játszd nekem a nagy magyart!!

Játszd a külföldi multinál ahol dolgozol, és ahol honfitársaid a többimagyarok a saját nyelvüket elfelejtve angolul meg németül karattyolva nyalják ki a főnök seggét egy péntek délutáni hétzáró míítingen..

2011. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
70%
évek óta külföldön élek, elég sok helyen jártam már euróbában ..magyarországon nem nagyon tudtam egyről a kettőre jutni :/ de ettől függetlenül határozottan állíthatom, hogy messze nem mi vagyunk európa szégyene!!!vannak doglok,amikben mi vagyunk lemaradva és vannak amikben bármelyik másik országnál is előrébb vagyunk.... ez az én véleményem. 28/L
2011. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
Inkább Szerbia Európa szégyene! Alig várom, h eltűnjek ebből a szar országból és felvegyenek Szegeden az egyetemre! Ha minden jól megy akkor szeptembertől már szegedi leszek! Juhéjj! Magyarország gyönyörű, imádom!
2011. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
45%

Bocs én maradtam csóró prolimunkás, mert nem beszélek csak az anyanyelvemen, de ez nem azt jelenti hogy így is akarok élni.


Úgyhogy ha volna pénzem úgy elhúznék, hogy csak úgy porzana, de jópármillióan tennék szerintem ugyanezt.

2011. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!