Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Magyarország nem Kelet-Európa?

Magyarország nem Kelet-Európa?

Figyelt kérdés
De igen.Már nagyon elegem lett az évek alatt a sok bunkó emberből az egész országban.Mindenhol csak az önsajnáltatást,a bunkóságot és "ha az én tehenem megdöglött,a szomszédénak is meg kell" mentalitást látom.K*b*szott undorítóak a magyarok,belőlük is főként a középkorúak többsége.Értem én hogy nincs pénz meg válság van,de ettől még keresztbe kell vágni a másiknak ha fejlődni akar,kibeszélni,a másik orra alá fujni a füstöt és még kikérni ha rádszólok,a szemetet elhajítani mindenhol,kidobni a kocsiablakon,a nyugdíjasnak durakodni stb? S utána midnenki csodálkozik hogy a fiatalok itt hagyják az országot.S hogy kapcsolódik ez ide?Három helyen voltam külföldön: Lengyelben,szlovákiában és romániában.Meg lehet nyugodni,Magyarország igenis KELET-Európa,inkább hasonlít a mentalitásunk a románokéra,mint a lengyelekére.Csak tudjátok attól nem lesz senkinek kevesebb a pénze ha segítünk a másiknak h jobb legyen neki,vagy csak emberként bánunk másokkal. 20/F
2010. szept. 17. 16:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
amit mondtál az teljesen igaz, de földrajzilag ez közép-európa (:
2010. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
76%

Igazad van - többnyire - de felesleges háborognod.

Nézd csak meg a magyar történelmet.

Milyen tanulságot vonsz le belőle?

2010. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
Én közép-kelet európát szoktam mondani. Ez volt a kérdés?
2010. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert ki mondja, hogy nem kelet-Európa, mikor amúgy is az? Különben pedig egyetértek, kérdező, sajnos leginkább igazad van...
2010. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nos,egy bizonyos jobboldali kisebbség. Egyébként nincs kérdés,csak ki kellett írnom magamból. Most olvasgattam egy ilyen honlapot és kitört belőlem a "kikérjük magunknak hogy keleten vagyunk" eszmefuttatások miatt.Nem egy bizonyos népcsoportot kellene Dunába lőni,hanem először a sok bunkó,negatív bunkó parasztot akik mindenhol lehúzzák a kedvemet,bármerre megyek.
2010. szept. 17. 16:34
 6/24 A kérdező kommentje:
Attól hogy válság van meg szegénység,meg lehet nyugodni nem lesz jobb a helyzet ha f*szfejként viselkedünk másokkal,csak az általános közhangulatot még jobban lehúzzuk.
2010. szept. 17. 16:36
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Foldrajzilag Kelet-Kozep-Europa, politikailag balkan, az emberek mentalitasa posztszovjet, es sajnos ahol Magyar kozzeseg el ez ott is megfigyelheto. En jartam szamtalan orszagban es Eszak-Amerikaban elek de elmondhatom minden nemzet osszetart egy kivetelevel na vajon melyikrol beszelek? Vannak ugyan kozossegek meg ujsagok meg programok es kb ennyi!
2010. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Réti bubuzér ***** válasza:
67%
Balkán.
2010. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Magyarország földrajzilag Közép-Európa, amúgy meg inkább Kelet-Európa... (Balkán)
2010. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%
kőkemény balkán
2010. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!