Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az furcsa, ha fentvagyok a...

Az furcsa, ha fentvagyok a FB-n, van egy rakat ismerősöm, de nem csinálok ott semmit?

Figyelt kérdés

FB=facebook

Van 300 ismerősöm, de nem írok ki soha semmit az üzenőfalra, nem lájkolok semmit, egyáltalán nem kommunikálok rajta senkivel...

Szerinetetek ez furcsa? Mások szoktak ilyet?


2011. márc. 21. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Kéthetente írok egy-egy levelet, akinek épp van mondanivalóm. Állandóan számonkérik rajtam, hogy "te nem láttad az xy új képeit???!!!" meg hogy "mit tett ki a falra?" Hát nem, bazzeg, nem érdekel... És csak néznek rám... Nem vagyok egy nagy közösségi oldal- arc.
2011. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Mé'? Kötelező napi 5 poszt rajta? Sokkal értelmetlenebb minden fingásról posztolni.
2011. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én sem csinálok rajta semmit,pedig fennvagyok mióta bejött


annyi hogy most jól jön,mert ezen szervezzük az 5 éves osztálytalálkozót


illetve ha valakinek nem tudom az emailcimét,telefonszámát,akkor vagy fb-on vagy iwiwen de ugyis megtalálom

2011. márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem csinálok semmit rajta.. Jó, néha "lájkolok" 1-2 fényképet, vagy státusfrissítést és ennyi, azt se túl gyakran csak ha tényleg tetszik.
2011. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles semmit csinálni, amit nem akarsz. Nekem a legtöbb ismerősöm ilyen, csak néhányan pattognak folyton.

Mondjuk mértékkel használva szerintem szórakoztató, vicces dolgok tudnak lenni rajta, én mostanában ha valami ténylelg jót találok, akkor kirakom. Mert miért ne szórakoztassuk egymást a többiekkel?

De az se baj, ha az ember nem csinálja ezt.

2011. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne furcsa?

Nem kéne már ezen a sz.r facebook-témán ennyit pörögni, túl komolyan veszed ezt a b.romságot.

Azt csinálsz rajta, amit akarsz, fakultatív, nem kötelező. Azt is megteheted, hogy egyszer felregisztrálsz, és soha nem mész vissza, akkor sem leszel "furcsa".

2011. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!