Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi fog történni ha felrobban...

Mi fog történni ha felrobban japánban az atomerőmű? Miért aggódom sokkal jobban a japánokért mint saját magunkért magamért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 08:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
NEm fog felrobbani, eddig sem igazán volt ilyen vszély, csak a médiák fújták fel a dolgot, de most meg már végképp kontroll alatt van a dolog.
2011. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
tuti 100% akkor már nem fog több japán meghanli ugye?
2011. márc. 22. 08:28
 3/27 anonim ***** válasza:

Egyetlen japán se halt meg az atomerőmű balesete miatt, sürgősen válts médiát, amit nézel!

Sajnos még meg fog halni sok japán, a földrengés és a szökőár következtében.

Több, mint 8000 biztos halott van és 12.000 eltűnt, akikből szerintem max. 5 db lehet túlélő, a többi sajnos a halottak számát fogja gyarapitani.

De kedves, hogy nem miattuk és a rokonaik miatt aggódsz, meg hogy mindenküket elveszitették, hanem az atomerőmű miatt, ami miatt -ismétlem- senki nem halt meg. Érdekes ember lehetsz...

2011. márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

"Miért aggódom sokkal jobban a japánokért mint saját magunkért magamért?"


Hogy érted, hogy miért? Gondolom, mert náluk kitört az egyik legnagyobb valaha mért földrengés, nálunk meg nem történt semmi. Szerintem ez azért érthető, hogy ebben az esetben jobban aggódsz értük. :)

2011. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
jól megszívta most japán a japán emberek sokkal értékesebbek min a magyarok szerintem bárcsak velünk történt volna ilyen sokkal jobban érezném magam
2011. márc. 22. 09:22
 6/27 anonim ***** válasza:

Upsz, kérdező, az utolsó hozzászólásod elég döbbenetes. Nem vagyok egy melldöngető magyar, márcsak azért sem, mert határon túli vagyok, és más kultúrákat is ismerek és értékelek, de még én sem gondolnám azt soha, hogy bárcsak velünk történt volna.

Szerintem menj pszichológushoz, nem rosszból mondom.

2011. márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
szerintem meg IGAZÁN RÁNK FÉRNE 1 japán kaliberű katasztrófa jó lehet oda lenne pár 1000 ember DE RÁNK FÉRNE mert annyira ellenségesek lettünk 1mássl hogy csak 1 bazi nagy katasztrófa tudna minket magyarokat összekovácsolni
2011. márc. 22. 09:52
 8/27 A kérdező kommentje:
FENNHANGON IGEN HATÁROZOTTAN ÍGY ÉRZEM 100%-ig
2011. márc. 22. 09:53
 9/27 anonim ***** válasza:

Csak azért nem haragszunk meg komolyan rád, mert nagyon fiatal vagy és nem tudod mit beszélsz!


Olyan vagy mint Péter, a következő történetben.


Jézus és Szent Péter sétálnak egy faluban. Elmennek a tamplom előtt, ahol a pap éppen prédikál. Péter megállt és fejet hajtott, s csak azután követte Jézust.

Elhaladnak egy kocsma előtt, itt meg Jézus áll meg, s hajt fejet.

Szent Péter értetlenkedve kérdi Jézustól:

- Hogy lehet az, Uram, hogy a Templom előtt közömbösen elhaladsz, ahol a pap éppen a Te igédet hirdeti, a kocsma előtt meg fejet hajtasz???


Jaj, Péter! Ha figyeltél volna, láttad volna, hogy a pap a prédikáció közben mindig annak a szépasszonynak a szeme közé nézett, ki az első sor közepén ült. Itt a kocsmában viszont, minden pohár borra Isten áldását kérték...

2011. márc. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
A megfelelő médiáról csak annyit, hogy már a japánok sem mondják azt, ami valójában van. Lehet, hogy nem halt meg senki az atomerőműben, de szerintem nem gumit égetnek ott. A füst, ami a reaktorból jön sajna nem igazán egészséges. Szerintem van mitől tartani a japánoknak és nekünk is. Csak nevetni tudok azokon, akik lehurrogják az embert.
2011. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!