Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi fog történni ha felrobban...

Mi fog történni ha felrobban japánban az atomerőmű? Miért aggódom sokkal jobban a japánokért mint saját magunkért magamért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 08:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Csak azért mert japán meséket nézel még ne beszélj marhaságokat.
2011. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

nem nézek és nem is vagyok gyerek csak szimplán utálom és gyűlölöm a magyar szokásokat és életszínvonalt meg a kormány a f első fejesek imádnám csak néznének hogy mi van.akkor is amit művelünk az hányinger keltő és felháborito vagyis nem is mi hanem akik belekényszerítenek minket ebbe a helyzetbe de jó lenne látni az arcukat mikor otthon pénz család és ennivaló nélkül

siránkoznának hogy jaj nekem miért pont velem történt remélem 1*itt is történni fog ilyen majd akkor legyen kedvük az embereknek sikkazgatni

2011. márc. 22. 14:01
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja, reméljük itt is történik valami. Első körben ráomolhatna egy panelház a hülye fejedre. Mielőtt a csontjaid apró darabokra törnek, majd elgondolkodsz, hogy tényleg kellett-e ide katasztrófa. Nem értem hogy az ilyen eszelősök miért nincsenek bezárva valahova...


Amúgy meg nem értem miért kell pánikolni, hogy jaj felrobban, mi lesz velünk. Hacsak nem ejtenek rá egy atombombát, nem fog felrobbanni.

2011. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

"A füst, ami a reaktorból jön sajna nem igazán egészséges."

A reaktorban kb. semmi éghető anyag nincs, a füst nem onnan jön. De ezt csak akkor súgom meg, ha a téyek nem zavarnak téged...


"Szerintem van mitől tartani a japánoknak és nekünk is. Csak nevetni tudok azokon, akik lehurrogják az embert."

Mi meg csak sirni tudunk rajtad, aki huhogsz... Még jó, hogy az emberiség 99,99999%-a nem ilyen, mert már rég mindenki felakasztotta volna magát, rettegve az épp aktuális rettegnivalótól.

Ember, meghalt kb. 20.000 ember (ugye nem gondolod, hogy a 12.000 eltűnt majd szépen élve előkerül...) és te a felszálló füst miatt aggódsz? Szerintem gondolkozz el egy pöttyet.

2011. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező.Amikor azt mondtad, hogy bárcsak velünk történne meg ez, akkor ugye a szüleidre, szerelmedre, testvéreidre, barátaidra, állataidra is gondoltál? Magyarországon sokkal rosszabb a helyzet, mint Japánban.Egyébként amikor a vörösiszap katasztrófa volt, akkor te mennyire voltál összetaró? odamentél és segitettél az embereknek? Nem hiszem.Prédikálni mindenki tud, megtenni az első lépést, az más keveseknek megy.
2011. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
gondoltam én mindenkire nem gyűlöletből írtam vagy ilyesmi 1* űen szemétség amit teszünk 1 mással
2011. márc. 22. 16:31
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál a 2.kérdésemre.Amikor itthon történt valami katasztrófa, (mert abból sajnos nekünk is kijárt), akkor te ott voltál és segitettél?Nagyon egyszerű szavakkal dobálozni..
2011. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
nem segítettem nem is állt szándékomban
2011. márc. 22. 16:49
 19/27 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek prédikálsz az összetartásról? Te sem vagy különb a szarabbik magyar fajtától, mert vannak még jo emberek, csak sajnos egyre kevesebben.Legközelebb a homokzsákok pakolása közben pattogj ennyire.Vagy fogd be a szád(legalább addig, amikor megtanulsz értelmes dolgokat is mondani).
2011. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
el vagy tévedve én nem a segítség nyújtásról prédikálok hanem arról hogy magyarország mennyire elfajzott és elmebeteg emberekkel van tele akik szarnak mindenre + annyit hazudnak hogy az már nevetséges baz+ és hiába volt segítségnyújtás az emberek nem annak örülnek hogy valaki vagy valakik ingyen és bérmentve segít nekik anyagilag vagy bárhogy hanem még követelőznek hogy így nem jó úgy nem jó minnél több segélyt és meg nem érdemelt pénzt tudhassanak a magukénak ami nem is járna nekik de ez vagyunk mik MAGYAROK
2011. márc. 22. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!