Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi fog történni ha felrobban...

Mi fog történni ha felrobban japánban az atomerőmű? Miért aggódom sokkal jobban a japánokért mint saját magunkért magamért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 08:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Megsúgom aranyom, hogy ez mindenhol így van :) Egyébként központozásról hallottál már? Olvashatatlan, amit írsz... bár azt hiszem, jobb is így. Még hogy nem vagy gyerek… Fordulj szépen magadba, ahelyett, hogy itt csapnád a hisztit. Ha te sem vagy jobb, akkor másoktól mit vársz? Másik: szerinted egy katasztrófa segítene rajtunk? Szerinted attól egyből megjavulnánk? Iszapkatasztrófától jobb lett minden, ugye? Hány éves vagy, hogy ilyeneket gondolsz?

Ha szimplán rosszakarásból mondod ezt, akkor pszichológus. Egy kis hülye méregzsák vagy, mindenben a rosszat látod, vagy csak szimplán pszichopata vagy, de akkor meg nem érdekelnének a japán emberek... Tudod, náluk is vannak csúúúúnya, gonosz osztálytársak, akik beszólogatnak. Náluk is vannak szegény emberek. Pokolian nehéz az életük, mert halálra dolgozzák magukat. A telekárak olyan magasak, hogy esélyük sincs saját lakást venni, a nagyszülők együtt élnek a családdal, az egyedülálló emberek meg kénytelenek két-három lakótárssal megosztani az amúgy is kicsi lakásokat. Ha meg mégis sajátot vesznek, akkor évtizedekig fizethetik a törlesztőrészleteket. Tudod, hol kezdődik náluk egy ház ára? HATVANmilliónál. És ez még gyakran csak az üres telek. És nagyot tévedsz, ha azt hiszed, hogy ezt egy átlag japán simán be tudja vállalni a magas fizetésével. Általában a gyerekek megöröklik a hitelt… szép, mi?

A nők el vannak nyomva, rengeteg a válás, családok mennek szét. A munkájuk miatt olyan stresszt kell elviselniük, amit te még életedben nem tapasztalhattál, mert egy idióta kis taknyos vagy. Azt hiszed, hogy a japánoknak olyan tökéletes? Rengetegen költöznek el, mert nem bírják a tömeget, a stresszt, a hajszát. Magyarországon élő japán ismerősömet is kérdezgettem, hogy miért költözött ide, de tudod mit? Azt mondta, neki Mo. tökéletesen megfelel. Mert mondjuk nem liheg a nyakadba a főnököd, hogy éjszaka is maradj benn dolgozni, és nem rúgnak ki, ha nem jól áll a nyakkendőd.

Minden tiszteletem az övék, de az az igazság, hogy a társadalmuk beteg embereket szül. Azt hiszem, leesne a pici állacskád, ha tudnád, mennyi pedofil, transzvesztita, szadista állat, erőszaktevő van náluk. Az öngyilkosok száma megrendítő, és minden tizedik gyereket súlyosan zaklatják a társai a suliban. Csoda, mikor már egész pici gyerekeken is akkora a nyomás? A japán oktatás döglesztő, halálra hajtják a gyerekeket, és még suli utáni foglalkozásokra is kénytelenek járni, mert ott tanulják meg azt, ami az egyetemi felvételihez szükséges. És emellett még készüljenek a sima óráikra. Fantasztikus lehet, ha az egész napod be van táblázva.

De persze álomvilágban élsz, mert a tévéből az jön át, hogy ott milyen aranyos meg kedves mindenki. HÁT NEM. Ott is vannak bunkó emberek, és az olyanokat, mint te vagy, mindenhol eltapossák. Tipikus áldozat vagy, aki mindenben a rosszat látja, csak nyavalyogni tud, és az élet halálra szivatja. Miért akarsz lúzer akarsz lenni? Ilyen felfogással tökmindegy, hol vagy, rá fogsz jönni, hogy mind a németek, az angolok, a franciák, az ugandaiak és a tanzániaiak ugyanolyan szemetek és ugyanúgy fikázzák egymást. Láttál te már Magyarországon polgárháborút? Nem? Akkor talán mégsem vagyunk annyira gyűlölködőek, ugye? Afrikában meg mindennaposak a népirtások, meg a törzsi háborúk, annyira utálják egymást az emberek. Ha nem tetszik, ami itthon van, nyugodtan elmehetsz, de figyelmeztetlek, hogy a hozzád hasonlókat sehol sem látják szívesen.

Majd ha lesz valami, amit letettél az asztalra, és mondjuk az ovónénin és a szüleiden kívül más felnőttel is találkoztál, akkor majd véleményt alkothatsz. De addig, amíg ilyen nulla diplomáciai érzékkel rendelkezel (miért, azt hitted, hogy bárki is igazat fog neked adni, miután leírtad ezt a töménytelen baromságot?), addig inkább lapulj meg, és nyisd ki a szemedet, hogy meglásd a jót is.

Te örök vesztes...

2011. márc. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

uccsó nem olvastam végig hogy mit írtál rt rohadt hosszú

én kint éltem a keresztanyámmal ! évig pontosan tudom hogy mi folyik ott nem kell bemutatni de még ígyis ezzel a tudattal is fenhangon merem kijelenteni hogy jobb hely mint bármi más bár igaz láttam nagyon dura dolgokat is de lehet hogy a kicsorbult elmémnek ezek telljesen normális sőt ideális mint egy átlag embernek

2011. márc. 22. 23:46
 23/27 A kérdező kommentje:
4 évig éltem ott
2011. márc. 22. 23:52
 24/27 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza, és tanulj meg központozni. Látom, még mindig nem megy.
2011. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"magyarország mennyire elfajzott és elmebeteg emberekkel van tele"

Hát igen, erre a legjobb példa te vagy, kedves kérdező.

2011. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
kösz szépen most kihagynám a visszamenetelt de épp gondolkoztam rajta csak jött ez katasztrofa
2011. márc. 23. 20:51
 27/27 anonim válasza:
Remélem mindenki nézi a híradásokat. A megengedett érték 16000 szeresét mérték a talajban az atomerőműnél. 16 szorosát az óceánvíznél. 10-15 km körzetben mérhető a sugárzás. Nincs baj, nincs.
2011. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!