Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan buktathatnám le?...

Hogyan buktathatnám le? Használja a samponomat?

Figyelt kérdés
Au-pair vagyok, saját samponom van, amit Magyarországról hoztam, mert itt nem kapható. Észrevettem, h nagyon gyorsan fogy, rákérdeztem az anyukánál, de azt mondta ők nem használják. Ez pár napja volt, ma mentem megint hajat mosni, és látom, h nem elég, h már alig van benne sampon, de fel van vizezve!! Én biztos nem tettem ilyet. Szerintetek elképzelhető, h attól, h nem volt rendesen rázárva a kupak, és fejjel lefelé volt fordítva, belemehetett így a víz? Szeretném, ha kiderülne az igazság, és nem a hülye sampon miatt, hanem mert ez nem az első olyan húzása lenne ennek a nőnek, h én vagyok hülyének beállítva. Biztos azt mondjátok, h ne foglalkozzak vele, de szeretném kideríteni. Hogyan tegyem? Gondoltam rá, h feltöltöm mással a samponos dobozomat, mondjuk balzsammal…vagy? Lehet h gyerekes a dolog, de utálom az igazságtalanságot….köszönöm
2011. márc. 22. 10:15
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Két hetente fürdetik a gyereket és havonta mossák a haját??? O_O Nem kevés ez egy kicsit?


A kérdésedre válaszolva: szerintem a saját cuccaidat ne hagyd kint a fürdőszobában. Vidd be magaddal a cuccaidhoz.

2011. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Egész egyszerűen jelöld be halványan, hogy hagytad utoljára. Akkor tudni fogod, fogyott-e belőle.
2011. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2 hetente fürdetik????
2011. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%

Hmm, én is komoly, rendes gyerek voltam, mégis szájvizet locsoltam a lefolyóba, mert lefolyótisztítást akartam csinálni, mint Anyu.

Szóval csak óvatosan, mert sok minden lehet az igazság. A hajbalzsam beletöltése jó ötlet, de durvább dolgot (szőrtelenítő vagy egyéb) nem tenném, az mégiscsak durva.

Nézd, ezek olyasmi kellemetlenségek, amiket meg kell előzni, legegyszerűbben úgy, ha nem raksz ki semmit. (Magas labdát lecsapják, függetlenül attól, hogy nyilván az, hogy te kint hagyod, nem jogosít fel senkit, hogy használja is.)

Nem mellesleg, ha lefordítva tartod, akár szivároghat is, víz is kerülhetett bele, szóval szerintem hagyd a fenébe, röhögj rajtuk egyet magadban és felejtsd el!

2011. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, ha ilyen garasoskodó akinél dolgozol, hogy képes a Te samponodat használni az már elég gáz, az meg amit írsz, hogy két hetente fürdetik a gyereket és egy hónapban egyszer mossák a haját, az meg külön misét érdemelne. Rossz viszonyt elmérgesíteni nem érdemes, főleg úgy hogy te viszonylag kiszolgáltatott helyzetben vagy. Lehet, hogy azért használta a te samponodat mert olyan szép hajat akart mint te, csak ezt szégyelné bevallani, inkább letagadja az egészet. Amúgy ne ragaszkodj a hazai márkáinkhoz, külföldön ezerszer jobb kozmetikai termékek léteznek. Egyébként sem hiszem, hogy azt a sampont úgy vitted ki, hogy na ez elég lesz amíg csak itt dolgozok...légy egy kicsit higgadtabb, fel a fejjel és sok sikert a külföldi munkádhoz!
2011. márc. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem se szívasd meg őket. Az jó ötlet, hogy bejelölöd, meddig volt, abból már kiderül, hogy fogyott-e belőle.

Ha viszont megszívatod őket, úgy kirúgnak, hogy a lábad sem éri a földet. A házukban laksz és a gyerekükre vigyázol, 1000%-ig megbízhatónak kell lenned.

2011. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Két dolgot tehetsz: magadnál tartasz minden személyes tárgyadat, így sanszot sem kap rá. Vagy a drasztikusabb tényleg az, hogy valami trutyit teszel egy már kiürült flakonba és kint hagyod a fürdőszobában.
2011. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Sorolom a lehetőségeidet:

1. nem hagyod szanaszét a holmidat

2. használod az ő samponjukat

3. felmondasz


Ui: tényleg gyerekes és kicsinyes dolog, normális embereknél szót sem érdemel az ilyen eset egy vacak samponnal

2011. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Te húzod a rövidebbet akkor is, ha igazad van. Ha másik családhoz mennél, ajánlólevelet sem fogsz kapni, vagy, ami rosszabb, rossz referenciát. Még a végén megvádolnak azzal, hogy te lopod a samponjukat... Vagy hová tűnt az asztalról 300 euró/font? Csak nem az au-pair volt?
2011. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Csak nem Angliaban vagy? Itt divat a gyerekek alig-furdetese...
2011. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!