Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktathatnám le a párom? Tudom, hogy megcsal, olvastam sms-eket, ami mindent elárult, és miegymás, hiába kérdem tőle, soha nem fogja bevallani, ha elmondom beleolvastam a telefonjába, mérges lesz, én csak azt szeretném vallja be!

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Mondd el neki, hogy olvastad az sms-eit. Miért, így nem lesz mérges, vagy ideges, ha baszkurálod, hogy vallja be?
2009. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd ott a g*cibe'!
2009. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Miért kell lebuktatni?

Hagyd ott. Miért jobb, ha bevallja? Akkor nem hagyod ott?

Soha nem fogom megérteni ezt a logikátlan gondolkodást.

2009. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nos.. pár dolgot nem értek.. most minek akarod lebuktatni? ha tényleg ennyire biztos vagy benne hogy megcsal miért nem hagyod ott? ha biztos lennél benne megtennéd.. de Te csak azt akarod h bevallja... ez valami játék? hogy gondolom megcsal de vallja már be.. nemlehet h félreértettél valamit? mmint nekem is vannak olyan smsek a telefonomban, amiket simán félre lehetne érteni, de én tudom h nincs vaj a fülem mögött... ennyi

am ha esetleg kommunikáltok pároddal, nemárt az ilyeneket megbeszélni... ja és nem csodálom ha ideges lesz amiért a telefonjában kutakodtál.. énis az lennék.. nagyon.

2009. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
sms-t olvasni tényleg nagy g€ciség.
2009. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én azért néztem bele, mert készülődött nagyon egyik nap a "barátjához" de teljesen más volt a viselkedése, nos, amég bement fürdeni, átnéztem a telefonját, és a csaj írta, hogy már nagyon várja, kimegy elé, felejthetetlen éjszakát ígérgetett neki.... De én szeretem őt, és nem bírnám itthagyni, volt néhány hosszabb kapcsolatom, de vele minden más, szó szerint imádom. Ha bevallaná, akkor megnyugodnék, egy ideig biztos nem lenne olyan minden, mint azelött, de nem hagynám el. Ezt nem is tudom hogyan fogalmazhatnám meg, hogy értsétek. :(
2009. dec. 11. 12:34
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

visszaszívok mindent..

sajnálom hogy ez van, de értsd meg, ha egyszer megtette, akkor máskor is megfogja.. :( ugyhogy ha tudod fogadd el így vagy változtasss..

mégegyszer sajnálom hogy ez történt

12:27

2009. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
94%

Valaszolva a kerdesedre... Szerintem szimplan allj ele s mond azt h nagyon kellemetlen, s tudod h vita lesz belole, de neked olyan erzeszed van mintha lenne vkije!!!

Meglatod mit reagal... aztan megkerheted h mutassa meg a telcsijet, e mailt, iwiw-et... Remelhetoleg megmutatja hiszen ha nincs senkije akkor nincs mit takargatnia...

Legfeljebb kellemetlen lesz kimagyaraznia...

Bocs de nincs ekezet a gepen :( (azert remelem elolvashato)

S nem a kerdesre valasz, de.... nem en sem ertem miert jo ez neked??? Amit nem latsz/tudsz az nem faj... inkabb hagyd ott.. bar nem tudom a teljes szitut... mindenesetre csakis kommunikacioval lehet elorebb jutni..meg ha meg is bocsajtasz neki...

2009. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

Az, hogy te szereted az kevés :(

SMS olvasás = levéltitoksértés :)

2009. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
az sms olvasás csak nagyon spec körülmények közt levéltitoksértés... kedves előttem szóló jogászpalánta.. :P
2009. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!