Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell nekiesni a másiknak...

Miért kell nekiesni a másiknak ha az illető animét néz? (Család /barátok).

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 20:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem divatból nézem .Már régóta nézem .Tudják is rólam hogy szeretem de folyamatosan jönnek azzal hogy minek az ,meg fúj milyen hülyeség ez .Szerintem mindenki maga dönti el mit szeret .Ez igaz zenére filmre .
2011. okt. 15. 20:43
 2/78 anonim ***** válasza:
100%
Te nézzed és ne érdekeljen, hogy ki mit mond.
2011. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 A kérdező kommentje:
Próbáltam már elmondani nekik hogy én ezt szeretem és hogy ebbe ne szóljanak bele .Ja és az a legnagyobb hogy rákérdezek hogy mi az ami nem tetszik ,miből állapította meg hogy ez nem jó és csak hebegnek habognak de azt hogy ténylegesen miért nem szeretik azt nem tudják megmondani.
2011. okt. 15. 20:47
 4/78 A kérdező kommentje:
Ezzel még nem vagyok kint a vízből .Ne érdekeljen de ha a családodból percenként jönnének azzal hogy minek nézed akkor egy idő után bele unnál hogy már nem tudnak mivel piszkálni .
2011. okt. 15. 20:51
 5/78 A kérdező kommentje:
Kiírtam már egyszer a kérdést de ott is csak általánosításokkal jöttek .
2011. okt. 15. 20:54
 6/78 A kérdező kommentje:
2011. okt. 15. 20:54
 7/78 anonim ***** válasza:
91%

Fizikailag akadályoznak is abban, hogy nézd? Vagy csak megjegyzéseket tesznek?


Ne is akard nekik elmagyarázni, nekik ez a véleményük, fogadd el. Ha szereted nézzed. Amíg nem rugdosnak el a gép elől, mikor nézed, addig mindegy, mit mondanak. A saját családod csak nem fog már megutálni azért, mert animét nézel. :S

2011. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 A kérdező kommentje:
Ők meg azt fogadhatnák el hogy én ezt szeretem és nem kéne folyamatosan rosszalló megjegyzéseket tenni arra amit szeretek .Undorító dolog hogy pontosan a családom/ barátaim teszi ezt .
2011. okt. 15. 21:29
 9/78 A kérdező kommentje:
Ne is akard nekik elmagyarázni, nekik ez a véleményük, fogadd el. Nem megy a szövegértés ? Vagy csak ennyire lassú felfogású vagy?
2011. okt. 15. 21:32
 10/78 A kérdező kommentje:
Fizikailag akadályoznak is abban, hogy nézd? Vagy csak megjegyzéseket tesznek? Pont elég hogy megjegyzéseket tesznek mivel ezt olyan hangerőn teszik hogy semmit se hallok abból amit nézek .Már a max hangerőt is túl ordítják.
2011. okt. 15. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!