Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Letezik no es ferfi kozott...

Letezik no es ferfi kozott igazi baratsag?

Figyelt kérdés
nem parkapcsolat, hanem igazi baratsag
2011. márc. 25. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Mindig van benne egy kis szerelem.
2011. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval. Ugyanis szerintem egy idő után az egyik fél többet kezd érezni barátságnál.

14/L

2011. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létezik igenis férfi és nő között barátság!Nekem is van ilyen kapcsolatom és ez tényleg csakis a barátságról szól semmi többről már 6éve :-)

Van akinek nem jön be de van olyan nő akinek nem jön össze a barátság nőkkel..ez változó.Amelyik barátság szerelembe,párkapcsolatba torkolik az sosem a barátságról szólt :-)

2011. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nekem az egyik igazi barátom egy szeretői kapcsolatból lett. Már nagyon régóta nincs közöttünk semmi. Ebben a barátságban az a jó, hogy ő valóban minden porcikámat ismeri. Sőt. Volt olyan hogy este történt velem valami nagyon rossz dolog és ő ezt megérezte. Reggel amikor alkama volt, az volt az első, hogy felhívott, mert egész éjjel nem tudott miattam aludni, érezte hogy valami baj történt. A másik barátomat pár héttel ezelőttig igazinak hittem. Soha nem volt közöttünk semmi. Nemrég bevallotta, hogy nagyon szerelmes belém és nem tudja elviselni, hogy én viszont más valakibe. Teljesen belebeegedtem. Mindenesetre én hiszek a férfi-nő barátságban. :-)
2011. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik! Épp most van egy alakulóban, de volt már, csak annak sajnos vége lett egyéb okokból.
2011. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
nem létezik, mindig többet szeretne az egyik fél, még ha nem is annyira tudatosan.
2011. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Létezhet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem?" /Karinthy Frigyes/
2011. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!