Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik férfi és nő között...

Létezik férfi és nő között igazi barátság?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 22:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Számomra nem sajnos.
2011. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Az létezik, de az ilyen kapcsolatban az egyik fél mindig többet akar a barátságnál, mégha nem is vallja be soha.
2011. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Akkor, ha a két fél nem vonzódik egymáshoz és van valami kizáró körülmény (csúnya lány vagy csúnya fiú)
2011. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
Csak ha valamelyik fél a saját neméhez vonzódik.
2011. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%
Igen. És ennél a kérdésnél nem fogom oldalakon keresztül magyarázni azoknak, akiknek még nem jutott, hogy attól még létezik. Agybajt kapok tőlük.
2011. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból szerintem nem.


17/L

2011. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
20%
Nem. max egy két hónapig...
2011. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Erről a témáról annyi hülyeséget össze tudnak hordani az emberek, de csak mert nem rendelkeznek túl nagy tapasztalattal ilyen téren a legtöbben. Gondolom, volt az életükben egy-két ellenkező nemű, aki azért akart a barátjuk lenni, hogy közelebb férkőzzön hozzá, de igazából többet is akart. Ebből azt vezetik le, hogy minden férfi-nő barátság ilyen.

Pedig nem. Ismerek olyanokat, akiknek van ellenkező nemű barátja, nekem is van. Vannak esetek, amikor kizárt, hogy bármelyik fél többet akarna. Többek között ez abból is észrevehető, ahogy a szerelmükre néznek (aki nem ugyanaz, mint a barát). Ezt hazudni, titkolni nem lehet.

Egy ilyen baráti kapcsolathoz viszont, hogy tényleg fennmaradjon, azért kell egy bizonyos fokú érettség a két barát és a két barát párja részéről is.

2011. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

nem!esetleg ha mindkét fél a saját neméhez vonzódik!

Nekem már több fiu barátom volt,egyikhez se vonzódtam soha,de valahogy mégis mindig ugy alakult,hogy bevallották,hogy mást éreznek.Onnantol kezdve pedig nem volt többet barátság,mert az elutasitástol többet nem barátkoztak velem:( csaktapasztalatbol irtam,de nagyon jó lenne egy igazi rendes fiu barát,aki tényleg csak barát.22L.

2011. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, csak sajnos volt igazi barátom. A főnököm, nagyon együtt tudtunk dolgozni, ő jogász volt, én pedig a jobb keze. Mindent együtt csináltunk, jegyzőkönyvet, annak kidolgozását. Én gépeltem, ő pedig diktált. Olyan jókat nevettünk, amikor összehoztak minket. És én voltam a legfőbb bizalmasa, amikor valami afférja volt. Az magánügye volt, nem foglalkoztam vele. Emberileg szerettem, nem pedig a férfit láttam benne, és ez így volt fordítva is. Igaz majdnem apám lehetett volna, de jól tartotta magát. Aztán szétváltak arról a munkahelyről az útjaink, én fősulira jelentkeztem, ő pedig más céghez került. Amikor összefutottunk, mondta tüdőrákja van. Kb. fél múlva hallottam meghalt. Nekem az életemben nem lesz olyan főnököm mint ő volt. Isten nyugosztalja!
2011. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!