Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Már nagyon...

Mit kéne tennem? Már nagyon idegesít az osztálytársam!

Figyelt kérdés
Ma voltam egy buliban, ahova elhívtam egy volt 8.ost, mert egy táborban tökre összebarátkoztunk. Van egy osztálytársam aki nagyon menőnek képzeli magát, és nem képes elviselni, ha valakinek "menőbb" barátja van mint neki. Ez a csaj ráakaszkodott a volt suilsra, és békén sem hagyta. Elég rosszul esett, mert én hívtam, és nem ő... Ilyenkor hogy mondjam el valakinek, ha idegesít a viselkedése?
2009. febr. 27. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem a meghívottad is elég bunkó volt, ha Veled érkezett a buliba, és ennek ellenére végig a másik lánnyal foglalkozott. Tudod, azt lehet vinni, aki hagyja magát! Éppen megmondhatod a másik lánynak a véleményedet, de szerintem nagyon jól tudja, hogy idegesített Téged a viselkedése, attól tartok nem fogja meghatni, amit mondasz neki. Persze egy próbát tehetsz, hátha magába száll. És legközelebb ne hagyd magad, menj oda Te is beszélgetni. Ha nem kapcsol a vendéged, hogy hoppá Veled is kéne foglalkozni, akkor meg miért nem érzed jól magad Te is valaki mással?
2009. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem... a vendégem azért jött el, mert szerepe is volt a buliban. Ellenben, hiába csinált bármit is, az osztálytársam levakarhatatlan...
2009. febr. 27. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen nincs, hogy levakarhatatlan. Pl. ha azt mondaná neki, hogy nem szereti a hozzá hasonló nagys.ggű nőket (vagy bármi hasonlót), akkor szerintem nem mászna többször... :)
2009. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ott állt mellettem mikor letámadta a csaj. Ő meg nézett rám, hogy csináljak már valamit. Odamentem a sráchoz, és "átvettem" a csajtól, de az ellökött, és nem is engedett oda. Aztán a srác elment a haverjaihoz, a csaj meg követee, és mindenáron táncolni akart vele... :S
2009. febr. 27. 21:40
 5/7 A kérdező kommentje:
már úgyértem, a csaj lökött el...
2009. febr. 27. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, akkor a fiú volt béna.
2009. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hé! Ne hagyd magad ellökni! Nehogymár! Légy határozottabb. :) De én is egyetértek, hogy a srác elég mafla lehet... Amúgy meg ha neki sem szimpatikus ez az osztálytársad, úgysem fogja keresni a jövőben a társaságát.
2009. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!