Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy érhetem el, h keressék a...

Hogy érhetem el, h keressék a társaságom, Tiszteljenek?

Figyelt kérdés

plusz:vhonnan még régebben azthallottam, hha ritkán találkozunk a haverjainkkal, akkor még jobban örülni fognak nekünk...Ez igaz??!


need_respect_now


2011. ápr. 5. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a barátokra igaz.


Ha tiszteletet szeretnél, valamiben nagy értéket kell képviselned. Lehet ez: Szív,ész,izom,törődés,vagy bármi máshoz jó érzék.

2011. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ritkán találkozol a haverjaiddal, elfelejtenek.


Keresni a társaságod? Miért? Tisztelni? Miért? Adj rá okot. Legyél vicces, vagy művelődj és legyél bölcs, vagy csak lelki szemetesláda, akkor a keresni fognak rész garantált.

2011. ápr. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lelki szemetesláda...akkor viszont tisztelni nemfognak,azt gondolom...
2011. ápr. 7. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Tiszteld te magadat azért, mert olyan vagy amilyen. Ha tiszteled magad, akkor mások is fognak.

A tiszteletért nem kuncsorogni kell, hanem úgy kell viselkedni, mint akin látszik, hogy jól van magával, és akkor tisztelni fognak mások is.

Nem a különleges érdemeidért, hanem azért, mert Te Te vagy.

2011. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!