Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezzel a helyzettel?...

Mit tegyek ezzel a helyzettel? A legjobb barátnőmet már 6 éve ismerem. Ebben az évben egy lelki válsága volt...

Figyelt kérdés
Majdnem összejött azzal a fiúval,aki régóta tetszik neki,de végül a srác azt mondta,hogy neki ez nem megy.Teljesen korrekt volt a fickó,mert még semmi nem történt köztük,és normálisan közölte a dolgot.A barátnőm kibukott,és azóta teljesen megváltozott.Már nem is tudom,mikor kérdezte meg utoljára,hogy vagyok,mi van velem.Minden nap beszélünk,hisz egy suliba járunk,de már csak a maga bajaival van elfoglalva.És ez még nem minden!Van egy tanárnő,akivel szinte már jobban van,mint én.És külön találkozgatnak.Egy 30 éves tanárnővel.Ilyeneket mondd,hogy a tnő megérti mit érez,én meg nem.Elég borzalmas ezt hallani.Úgy érzem,már őt jobban szereti,mint engem...nem tudom,mit tegyek.
2009. febr. 28. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy nem véletlenül vagytok barátnők már ennyi éve, és ezalatt az idő alatt már bebizonyítottad, hogy jó barátnő vagy, tehát megérdemelnéd, hogy veled is foglalkozzon, neked is vannak biztos problémáid, ha kicsit azzal is foglalkozna, akkor talán a sajátjáról elfeledkezne egy kicsit.

Biztos, hogy egy 30 évesnek több a tapasztalata, mint egy 10-en évesnek, de ez normális, ettől még nem kell téged hanyagolnia.

Találj ki programokat, tereld el a figyelmét, járj a kedvében, de ne alázkodj meg!

Amúgy meg a pasik olyanok, mint a busz, hamar jön másik...

2009. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Viccesen megkérdezheted tőle, de tényleg úgy, hogy lejöjjön, hogy csak poénból kérdezed, hogy kezdjél keresni másik barátnőt?

Mert még óriási, ennél 100X nagyobb pofonok is érni fogják, és ha már ettől ennyire kivan, mi lesz később?

2009. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pont ugyan ezt mondtam neki!!

Am 18 évesek vagyunk.Szal...3-an voltunk bnők,és a 3.lány már nem bírta tovább,és elmondta neki,hogy kegyetlenül nem figyel rá.Erre azt mondta,hogy igen,mivel az ő gondjai eltörpülnek a sajátjai mellett,és hogy megváltoztatta ez az egész dolog stb.Tehát rohadtul nem fogadja el,hogy rossz ez az állapot.Ő belenyugszik,hogy megváltozott,és ennyi.

2009. márc. 1. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!