Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 'Elvesztettem' a legjobb...

'Elvesztettem' a legjobb barátnőmet, amikor bepasizott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem a társaságát vesztettem el tulajdonképpen,mert nyilván többet van a barátjával,de ezt nem tartom bűnnek.

Viszont teljesen megváltozott a személyisége.20 évesek vagyunk de ő amióta barátja van úgy viselkedik mint egy 30-35 éves nő.Teljesen eltűnt belőle a fiatalkori gondtalanság,a lazaság,a 'gyerek'.

Fél éve járnak a sráccal,de már a közös lakást,autót nézegetik,meg az eljegyzésről és az esküvőről beszél folyton.Semmi mókára nem lehet rávenni,mert hogy ő már felnőtt.

Nem szeretem ezt az új jellemét.Mit tegyek hogy legalább egy kicsit visszakapjak a régi énjéből?


2011. máj. 29. 10:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem vesztetted el, és ne is tegyél semmit. Most ennek van itt az ideje. Majd idővel minden változik, te is találsz valakit szerelemree, sőt lehet, hogy többet is, ennek így kell lenni. aztán az idő majd összehoz titket megint.
2011. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
pff, teljesen ugyanez a helyzet nálunk is... Lehet, h az egyik bnőm vagy..:D
2011. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
20 évesen közös lakás, esküvő.. :DDD Nem normális a bnőd..
2011. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok én is. Ráadásul az én barátnőmnek az új sulijában lett még egy barátnője, és annak a tesójával jött össze. Mondanom sem kell, hogy ha nem a pasijával lóg, akkor a barátnőjével van (mert ugye így az "új legjobb" barátnője a sógornője lett). Hát ez van sajna.
2011. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, madj hamarosan bedőlnek a tervek, eloszlika lila köd, és akkor ott leszel te..


Nem adok 3 évet sem a dolognak.

2011. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%

20 évesen már elég nagy ahhoz, hogy saját lakáson gondolkodjanak. Nincs ezzel baj. Ő megtalálta az igazit és vele akarja leélni az életét. Szeretik egymást és gondolom jól ki is jönnek, érthető, hogy szeretnének összeházasodni.

Azokkal van a baj akik 30 évesen is anyuci szoknyája mellett ülnek otthon.

2011. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Nekem is van ilyen barátnőm... ők is fél éve vannak együtt, de már nagyba megy a tervezgetés. De szerintem az elején mindenki be van zsongva ennyire, majd egyszer csak jönnek a gondok és akkor már nem is kell esküvő. De nem szeretem, mikor valaki egy pasi miatt "nő fel". Az azt jelenti, hogy megváltozik miatta, és azt nem szabad egy normális kapcsolatban...
2011. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Mi a baj azzal, ha valaki húszévesen már nem viselkedik gyerekként? Én is ennyi idősen költöztem össze a párommal, azóta vettünk is lakást, igaz még van rajta vagy tíz év hitel.

Az az élet rendje, hogy a gyerekek felnőnek. Tudom, hogy manapság divat, hogy mindenki gyerek akar maradni, de ez meddő próbálkozás, ráadásul megfosztja az ember magát a felnőttség szépségeitől. Merthogy van neki, nem is kevés.

Ha a barátnőd nem hajlandó a "mókára", akkor idomulj egy kicsit te hozzá. Ha nem hajnalig akar részegen bulizni (megértem), akkor menjetek kettesben moziba. Vagy teaházba. Vagy színházba. Vagy kávézni. Vagy cukrászdába. Vagy csak sétáljatok egyet.


Át tudom érezni a barátnőd helyzetét, mert nálam is megvolt ugyanez a váltás. Próbáltam a barátnőimhez idomulni akkor is, amikor már más érdekelt, de hiába mentem el velük bulizni, nem éreztem jól magam, egy óra után már borzasztóan unatkoztam, és ezzel az ő szórakozásukat is persze elrontottam.

Végül az lett a megoldás, hogy nélkülem, másokkal járnak szórakozni, velem pedig olyan helre megyünk, amit ők is élveznek és én is. Érdemes lenne elgondolkoznod, hogy mi az, amit még most is szeret a barátnőd, és olyan programra vinni.

2011. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
ez a felnőttség, mert fél év után ilyeneket tervezni nagy felelőtlenség. esetleg ezt megmondhatod... amúgy én is jártam így mint te, beszéltem barátnőmmel, de addigra úgy el volt szállva, hogy azt mondta féltékeny vagyok rá, azért mondom ezt. sajnos egyes nők kifordulnak magukból kapcsolat hatására, ezt már nem egyszer megtapasztaltam, ha lepontoznak, ha nem, akkor is van ilyen. semmit nem tudsz tenni. ha majd csalódás éri, helyrebillen
2011. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

10:45 Miért baj az neked ha egy nő pasi miatt nő fel?

Csak megtalálta azt a férfit akivel úgy érzi, hogy letudná élni az életét. Az esküvőt is azért tervezik ,mert a férfi is így gondolja.


Szerelmesek lettek, feljött az együttélés gondolata és elgondolkodott eddigi életén. Neki most lesz teljes az élete.

Azért mert még csak fél évig vannak együtt nem azt jelenti, hogy pár év múlva szét fognak menni.

Vannak olyanok akik évekig várnak az esküvővel és ha megvolt a nagy ceremónia rá egy évre meg elválnak.

Az ilyenekre pedig azt mondjátok,hogy túl sokáig volta együtt azért nem működik?

2011. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!