Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elvesztettem a legjobb barátnő...

Elvesztettem a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Csak nagyjából írom le, mert amúgy egy örökkévalóság lenne. Általános első osztályától kezdve barátok voltunk, a legjobb barátnő viszony később alakult ki. 6.-ra már mindenhova együtt mentünk, mindent együtt csináltunk. Már szinte olyan mintha a tesóm lett volna. Többször is mondta, h ennyire jó hogy vagyok neki, stb. Sokszor mentünk együtt nyaralni is, ilyesmi. Na de 7.-re pár hülye *** elvitte őt a rossz irányba, és anyagi gondjai is voltak. Ezért kiköltözött az egész családja külföldre, persze gépen tartottuk a kapcsolatot. 1 év múlva meglátogatott, sírt is, mikor jött. De egyre jobban kezdett elhanyagolni, és ő is olyan p*csa lett, mint azok a lányok. Végül úgy ment ki külföldre, h el se köszönt, azóta nem beszéltünk. Elég vázlatosan írtam le, még így is elég hosszú, de olyan mintha a tesómat vesztettem el, és olyan rosszul esik. Most is vannak barátnőim, és ők mindig mondják h nekik én vagyok a legjobb. De semelyikük sem olyan, mint ő. :( Mert ő benne megbíztam, nincs még egy ilyen ember, és nagyon hiányzik. De ő ezek szerint mind a 8 évig hazudott, mert amint látom, le se sz*r. (Biztos azok a r*bancok többet foglalkoznak vele, mint én..?! Nem hinném.) Nem tudom, mi a kérdés, de jól esett leírni. :( 15/L
2011. júl. 14. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek változnak. Én is átestem ezen nagyjából olyan idősen mint te. Több évembe telt feldolgozni, de rájöttem, hogy nem szabad ilyen szinten függeni másoktól. Senkitől sem.

Az idő majd szépen begyógyítja a sebet, de sose felejtsd el azt amit ebből a barátságból tanultál.

Ne legyél kiszolgáltatott, ne függj ennyire másoktól, mert mindenki változik. Semmi sem marad örökké olyan mint volt.

2011. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még nem nagyon szerez az ember életre szóló barátokat. Középiskolában, egyetemen már inkább. Ne aggódj, lesz jobb, aki meg is érdemli a barátságod.
2011. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ez az, h mások nem tudják milyen ez, mert nem gyakori az ilyen barát. amúgy köszi a válaszokat.
2011. júl. 14. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Miért barátkozol?

Én se barátkozom senkivel.

Senkim sincs , utálom az osztálytársaim.

2011. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már miért ne barátkoznék..? :o azt se hiszem el h neked barátok nélkül jó.
2011. júl. 15. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!