Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megoldani a...

Hogyan lehetne megoldani a problémát a barátnőnkkel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyik barátnőm(legyen D) most nagyon kikelt magából. A társaságban mindenkivel flegmázik, olyanokat mond D az egyik lánynak, hogy ő nem is tartozik közénk, nem érdemli meg a barátságunkat. Persze ezt a hátunk mögött. Közben D-nek is vannak problémái és próbálunk rajta segíteni, de akkor mindig megsértődik vagy sírás a vége! Nagyon gyerekesen viselkedik.. 20-22 évesek vagyunk! Tegnap ő volt az egyetlen elérhető személy a társaságomból, akivel hirtelen beszélni tudtam volna, mert szakított velem a barátom, de faképnél hagyott! Nem érdekelte! Ezt hívja barátságnak? Ő a legfiatalabb a bandában, mindig kiállunk mellette, támogatjuk, segítjük és most ezt kapjuk cserébe? Egyetemisták vagyunk + magánéleti, családi problémáink is vannak, nem hiányzik még egy ilyen veszekedés, csak sajnos már mindenkinél betelt a pohár! Le kellene ülni vele beszélni, de abból az lesz, h 2 perc után megsértődik és sírva elrohan. Tudom. 12 éve ismerem. Szeretjük őt, eddig nem volt ilyen, próbálunk segíteni neki a magánéleti dolgokban, de nem hagyja! Nem tudom mi lehetne a megoldás! Segítsetek kérlek Titeket! Köszönöm!
2011. ápr. 9. 12:56
 1/2 anonim válasza:

A barátnő az akire számíthatsz a bajban, és nem az aki faképnél hagy.

Én tuti nem erölködnék, mert nincs értelme pláne ha meg sem hallgat és sírva elszalad

2011. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt közölném vele, amit az első írt. Ha ezek után nem akar változtatni vagy nem kér bocsánatot, akkor lehet nem erőltetném tovább a dolgot.

Meghallgatnám ezután is, beszélnék vele...de nem pazarolnék rá érzelmi energiát.

2011. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!