Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kit és miért gyűrnél tiszta...

Kit és miért gyűrnél tiszta erőből pofán, ha megtehetnéd egyszer büntetlenül?

Figyelt kérdés
Nem muszáj ismert embert mondani, írhatod azt is, hogy "a szomszédom, mert túl hangos."
2011. ápr. 9. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Senkit, nem vagyok egy agresszív barom. Meg nincs is senki aki megérdemelné.
2011. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
SP, Justin Bieber, Orbán Viktor, Gyurcsány, (Li)Bajnai Gordon, Szíjjártó Péter, Kolompár Orbán, meg a helyi izraelitákat...
2011. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az egyik munkatársamat és a közvetlen főnökömet.
2011. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt osztálytársamat. Soha nem láttam még nála aljasabb lányt. Gúnyos, utálatos, irigy, beszólogatós, kétszínű. Beszól, aztán hangosan beleröhög a képedbe.

Senki mást nem utálok a Földön, de őt igen.

Benne a világon semmi jót nem tudtam felfedezni, pedig próbáltam.

2011. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nagymamámat, aki az egész családomat irányította világ életemben és irányítja. Aztán bocsánatot kérnék tőle, mert azért szeretem, de megmondanám, hogy azért jól esett, és ez a minimum, ami már kijárt nekem. :)
2011. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A volt barátomat.
2011. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A japántanáraimat, orbánt, néhány fanatikus vallásost...kb. ennyi. Ja igen, meg azokat a házban lakókat, akik akkor fúrnak órákon át, mikor én alszom :) (persze ez nem az ő hibájuk, de vizsgaidőszakban eléggé fel tud húzni :D)
2011. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a főnökömet.úgy istenigazából. kétszer.
2011. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az összes állatkínzót, bár velük többet is tennék. A volt osztályfőnökömet. Illetve egy ismerősömet, akiről azt hittem, hogy a barátnőm, de lefeküdt a (most már volt) barátommal, és titkolta is másfél évig.
2011. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En a felelotlen gyorshajtokat, a bedrogozott, ittas soforoket, akik masok eletet kockara teszik a sajat hulyeseguk miatt, mert azt az ember valasztja, hogy kocsiba ul drogosan, ittasan, nemcsak szimplan hibat kovet el. Az ilyen emberekre vegtelenul neheztelek.


A masik szemely egy regi egyetemi tanarom, nagyon szemet volt mindenkivel - foleg a lanyokkal. Hosszu lenne leirni a huzasait, de szerencsere mar kirugtak a viselt dolgai miatt.

2011. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!