Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ugye, hogy most hőségriadó...

Ugye, hogy most hőségriadó idején bárki belemehet bármelyik utcai szökőkútba büntetlenül?

Figyelt kérdés
Hőségriadó = Bárki Belemehet Bármelyik Utcai Szökőkútba?
2010. júl. 16. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kispesten és Kaposváron tilos, pénzbírság jár érte!
2010. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ha valahol lehet is én nem ajánlanám! Bármilyen fertőzést össze lehet ott szedni, pláne ha mások (pl hajléktalanok) is belemennek. Arról már nem is beszélve, hogy nem takarítják őket rendszeresen.
2010. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! De rendszertelenül sem... :)
2010. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Egyetértek, büntetlenül már csak azért sem pancsolhatsz, mert olyan vérhast kapsz az előtted ott ázó kutyától, hogy nem győzöl majd fosni. A hómleszek szintén belemosdanak, szóval szvsz. nem tűnik valami gusztának egy szökőkút. És akkor a bírságról még nem is szóltunk...
2010. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igyál sok vizet, az nem tilos. Csak ne a szökőkútból...
2010. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Kaposváron tilos? Jó, hogy mondod! Mivel a "szökőkutak városa", húgom 2 kivételével mindegyikben fürdött már! De még nem büntették meg... biztos csak szerencséje volt xD
2010. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerencséje volt a húgodnak, mert a közterületesek bizony büntetnek érte.
2010. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem egy-kettőbe bele lehet menni vagy belelógathatod a lábad. :) Én a Gödörnél abba a kis tóba lógattam bele a lábamat, jól lehűtött :)
2010. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!