Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 12éves lány és egy 18éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alex Lion kérdése:

Egy 12éves lány és egy 18éves fiú járhatnak "büntetlenül"?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a parkba járásról beszélek, hanem hogy lehetne-e anélkül valamiféle "párkapcsolatot" kiépíteni az adott szituációban, hogy az emberek megbotránkozzanak vagy ezért megbélyegezzenek? Nagyon megtetszett az a lány, elkezdtünk beszélgetni, én meg teljesen ráhajtottam, mert simán kinéz 16-nak... Aztán az egyik barátomtól tudtam meg hogy csak 12éves, de ez sem a külsején, sem a viselkedésén nem látszik... Mint késöbb megtudtam, ő is 16-nak nézett engem, mert elég fiatalos arcom van. Nem vagyok pedofil, sem perverz sexmániás barom! Látom hogy tetszek neki, de én most nem tudom hogy merre lépjek... Bár csak idősebb lenne 3-4 évvel...
2011. szept. 29. 09:33
1 2 3 4 5
 1/46 asmosys ***** válasza:
Nem. Büntetik! Mármint a fiút.
2011. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz járás és büntetlenség alatt. A szex, illetve annak bármilyen lightosabb formája büntethető.

A megbélygezés szerintem nagyobb büntetés... Főleg hogy az ismerősök fognak élni ezzel. Aki nem ismeri legalább a lányt, nem fog semmit szólni-gondolni, ha tényleg többnek néz ki. De akik ismerik, azok ha ki nem is mondják, biztos, hogy perverznek fognak gondolni.

2011. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a barbi babád!!!!!!!!!!!!!4
2011. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:

Ha te már elmúltál 18 akkor a szexuális kapcsolat megrontás és büntetendő egészen 14 éves koráig. (ha méág nincs is 12,akkor erőszakos közösülés)

Ha csak "jártok" moziba és beszélgetni az természetesen nem.

2011. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Hát ez f@sza...
2011. szept. 29. 09:39
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
"Járni" lehet, szexelni nem... minimum két évig...
2011. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Mivel még nincs 14 éves, így büntethető. Tudom a szerelem nem válogat, de gondolj csak bele. Egy 6-os kislány te pedig gondolom már végzős gimis vagy... A saját érdekedben, felejtsd el a csajt! Gyerek még, ha ez nem is látszik rajta.
2011. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Ahoz van eszem hogy ne feküdjek le vele! :O Nekem amúgysem a sex számít... Mondhatni "meguntam"...
2011. szept. 29. 09:44
 9/46 anonim ***** válasza:
9%
te pedofil buzeráns.
2011. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Most ítéltek 7 évre egy apám mert lefeküdt egy 12 éves lánnyal.
2011. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!