Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hiéna osztálytársakkal mit...

Hiéna osztálytársakkal mit lehet kezdeni? (tudna esetleg valaki valami jó tanácsot adni)

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, minden válaszért hálás lennék!


Szünetben enni sem merek, mert rögtön azzal kezdenek el csesztetni, van kajád? Adsz belőle? Ha nem adok, akkor meg fukar vagyok, meg mindenek lehordanak, ha meg adok akkor meg engem fognak mindig kizsákmányolni.

Észreveszi az egyik, hogy van rágót, akkor meg kérnek, úgyan így van ezzel is, még órán is ezzel nyaggatják a fejemet.

Tesi órán soha még vizet sem hoznak magukkal, és nekem volt egy 1,5 literes ásványvizem, és kiiták az egész üveget, ami nem volna nagy baj, ha nem kéne reggel 7-től háromig a városban csövezem.

De nem is ez idegesít, hanem az, hogy infó órán mindig hamar végzünk, és így kb marad 15 perc amin lehet játszani, vagy netezni.

USB-s Pendrive-on hoztam egy játékot, aztán az egyik mondja, "add már oda, hadd másoljam fel", és ez belekerült volna 45 percbe, hiába mondom neki, sokáig fog tartani, addig csesztetett míg oda nem adom neki.



Szóval, se enni, se inni, se rágózni, de még játszani sem hagyják az embert.


2011. ápr. 18. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2011. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne engedd nekik. Ha azt gondolják, hogy fukar vagy, akkor azt gondolják. Akkor is neked lenne igazad. Inkább ők a bunkók, hogy nincsenek rád tekintettel. Nem vagy köteles mindent megosztani velük.
2011. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha egy kicsit lobbanékony vagy: én lealáznám őket, hogy bunkó csövesek, akiknek még vízre sincs pénzük, és nézzenek már magukba, menjenek a hajléktalan szállóra, ott van ingyé' kaja meg pia.
2011. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A lényeg lemaradt, fiú vagyok és 16 éves, középiskolás.

Sajna elég "hiéna", meg rossz tanuló osztálytársaim vannak, és kimerem mondani a frankót: ZAVAR, HOGY ILYEN HIÉNA OSZTÁLYTÁRSAIM VANNAK!

Nincs egy nyugodt percem..


Köszi a válaszokat, én is valami ilyesmire gondoltam..


Várom még hátha tud valami még okosabbat mondani.


A remény hal meg utoljára úgyebár..

2011. ápr. 18. 22:46
 5/7 anonim válasza:

Ne agy nekik semmit küld el mindet a francba rajtad fognak élősködni,ha ezt most meg tehetik veled felnöt korodban ki facsarnak majd az emberek mind egy szivacsot

F/35

2011. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kétszer leállítod őket, többet nem kunyerálnak, mert megtanulják, h nem lehet tőled.
2011. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne adj, mond azt hogy elmentek ti a k*rva anyátokba innen. és egyél tovább mintha mi se történt volna.
2011. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!