Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmondod mit csináltál eddig...

Elmondod mit csináltál eddig ma? Csupán kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Méhészkedtem a méhesemben, biciliztem 30 km-ert, ettem, ittam, neteztem, olvastam!
2011. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felkeltem,készülődtem,párom levitt a városba,boltba mentem reggeliért,8ra mentem dolgozni,dolgoztam 4ig,utána bolt a vacsihoz,hazaértem,netezek,foglalkozok a háziállatokkal
2011. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanultam
2011. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

naa. kezdjük. felkeltem,felöltöztem,ettem.fogat mostam,wc-n is voltam,iskolába mentem,ettem,hazaértem,boltban is voltam...és most netezek.

szóval valami ilyesmit..

2011. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Reggel bementem a fősulira pár papírért, aztán visszafelé bementem páromhoz, 1,5 órát együtt tudtunk lenni aztán ment melózni, aztán hazahozott, kocsit mostam, apuval csináltunk kaját, aztán elmentünk neki telefont venni, aztán most gépezek. Hát ennyi eddig. :)

21/L

2011. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

- Felkeltem, megittam a kakaómat, ettem.

- Ezután elég kómás voltam, úgyhogy zenét hallgattam egy kicsit.

- Majd nekiálltam a tanulásnak (államvizsga tételek kidolgozása). Ez annyira kiborított, hogy muszáj volt tanulás közben kicsit gyakorikérdéseznem, meg megnéztem 2 sorozatrészt (15 percesek csak).

- 3 körül megint ettem, majd folytattam a tanulást.

- Ezután leugrottam a boltba, fürödtem, most eszem, és utána ismét tanulás. Közben majd még a párommal is beszélek később.


És te?

2011. ápr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kimostam a mélyhűtőt, és a rendes hűtőt, beraktam egy adag ruhát a mosógépbe, közben összeszedtem a megszáradt ruhát, főztem egy krumpli főzeléket, fasírttal, elmosogattam, kiteregettem, és vasaltam egy pár darabot. Lesöpörtem, és lemostam a teraszt, most pedig netezek estig.
2011. ápr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!