Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Freddie Mercury személyiségérő...

Freddie Mercury személyiségéről mit tud-nátok elmondani?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehez valakirol, a szemilyesegerol beszelni/velemenyt mondani, ha nem ismered/ismerted. Sot ilyen ember nem is mondhat/ne is mondjon semmit.
2011. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát persze csak úgy nagy vonalakban érdekel :)
2011. ápr. 30. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, épp Queent hallgatok:) Nos, én nem tudok elfogulatlanul beszélni róla, mert a legkedvencebb énekesem mind közül. Szerintem eszméletlen férfias volt, a képernyőn keresztül is áradt belőle az erő, a szexualitás. Néztem egy kisfilmet, amit a magyarországi koncerten vettek fel. Egy vicces, laza fickónak tűnt, viccelődött a többiekkel, nevetgélt. Mellesleg cigizett. Ez engem olyan szinten megdöbbentett, hogy egy ekkora hang, és cigizik! Összegezve azt tudnám elmondani, hogy ez az ember egyszerűen a színpadra született. Nem sok hasonló művészt láttam, akiből ilyen természetesség, erő, energia áradt, mint belőle. R.I.P. Freddie.
2011. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :-)
2011. ápr. 30. 21:34
 5/6 QueenGaga válasza:

Énis éppen Queent hallgatok :D És én a könyvet mindjárt elolvasom a Freddie Mercury élete saját szavaival :D

És amúgy őt nem érdekelte, hogy ki mit gondolt róla.. vagyis akiket alig ismert meg a sajtó ...stb. amúgy ha valaki felidegesítette, szinte állatként is tudott viselkedni. Azt mondta hogyha meghal, Mary Austinnak ad szinte mindent .. Kicsit veszekedős volt. És egy idő után már csak magában bízott, mert rengeteg embernek megnyílt, és kihasználták őt :( De én Imádom őt <3 R.I.P.

2012. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Na meglepődsz, ha azt mondom, hogy épp Queent hallgatok? :DDD de komolyan. :) amugy most olvasok egy konyvet a Queenről. Fred olyan volt, mint egy díva, egy öntelt szupersztár, aki tudta magáról hogy különös tehetség, és nem szerénykedett. De elvileg akkor is ilyen volt, mielőtt befutottak volna. Amikor az első lemezeiket adták ki. De ezek nélkül a tulajdonságok nélkül nem lenne igazi Freddie Mercury. :) és igen, nagyon szexi volt testileg, viszont amikor ferfiakat szólított ''Szivi''-nek, hát, na ..:DDD viszont utálom, hogy ma megemlítem a nevéz, mindenkinek az jut eszébe hogy ő volt az, aki belehalt abba hogy meleg volt. Az AIDS-et ugyanúgy elkaphatta nőtől is. Volt ugyanis egy kb. 10 évig tartó kapcsolata egy nővel és több nőt is szeretett. Szóval egyáltalán nem kéne egy halálosan nagy melegként tekinteni rá, hanem egy rocklegendaként, egy csodálatos művészként vagy aranytorkú énekesként. Én igy gondolom.
2014. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!