Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lennél Kate Middleton helyében?

Lennél Kate Middleton helyében?

Figyelt kérdés
Én nem irigylem a nagy felhajtás miatt:)
2011. ápr. 29. 10:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
az meg ki a rák?
2011. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Talán! De ma lesz az esküvő de a Tv2 meg az RTL is közvetíti az egyik 11:45-kor a másik 12.00 !! Melyiket kell nézni :D Egyáltalán élő?
2011. ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
semmi pénzért. szegény Vilmos ő beleszületett, de acsaj önszántából vállalta. :) abszolút nem irigylem, semmiért. nem szeretnék ilyen korlátok közt élni
2011. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap mutattak egy ősrégi felvételt, ahol valami versenyen vagy nem is tudom hol vett részt William, és ott volta nézők közt Kate meg az édesanyja is. Az egyik felvételen látszik amint mond valamit Kate az anyjának. A média felfogadott egy szájról olvasót, hogy kiderítsék mit mond a lány. (valami olyasmit mondott, hogy milyen szexi William abban a nadrágban :D)


Szóval a lényeg: nem lehet egy normális pillanata ezentúl, mert nem tudja épp ki figyeli, ki olvassa le a szájáról 100 méterről, hogy mit mond...

2011. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Én lennék, amúgy sosem mennék hozzá senkihez de egy herceg az más! :D Mondjuk neki talán muszáj lenne gyereket szülni, szóval nem tudom, mivel azt nem akarok. De amúgy királyi családba bármikor szívesen beházasodok.
2011. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Feszélyezne a dolog.

44/F.......:D

2011. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudnának annyit fizetni...
2011. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Azért szerintem ma minden lany lett volna egy kicsit Kate helyében, valljuk be ..Vagy itt mindenki kiralyi sarjakhoz ment feleségul?
2011. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelembe véve, hogy Harry herceg szimpatikusabb, és szerintem helyesebb, mint a bátyja, így nem. "Harryné" helyében lennék :D


Egyébként nekem annyira nem tetszett Kate ruhája (olyan fura volt a mellvarrása), a smink nagyon öregítette, alig mosolygott a szertartás alatt. Én élvezni szeretném az esküvőmet! :D

2011. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ruha mellresze azert volt fura mert semmi melle nincs a nonek :) amugy meg mosolygott azert meg szep volt a smink is, kb pont 30nak neztem szoval annyira nem oregitette.
2011. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!