Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miket lehet tudni Kate Middlet...

Miket lehet tudni Kate Middleton és William házassági szerződéséről?

Figyelt kérdés
részletekre vagyok kiváncsi:) googlebe ha birom szinte minden oldalon ugyanazt irják.. lehet ennél többet tudni? mi áll benne?
2011. máj. 20. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Én annyit tudok,hogy a súlya megvan határozva,hogy mennyi kg lehet most és a terhessége alatt ha válás lesz ő nem kap szinte semmit sem és ha megcsalja a férjét akkor neki kell rengeteget fizetni. Most nagyon behatárolt mindent a királyi udvar,hogy ne járhassanak még véletlenül sem úgy mint Dianaval.
2011. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 napietus ***** válasza:
akire tartozik, az ismeri. a bulvármédiára és fogyasztói körükre nem tartozik. amit olvasgatsz itt-ott, az erős csúsztatás, vagy nettó kitaláció.
2011. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
És mért jó neked, ha tudod? Attól jobb lesz a te életed?
2011. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
kiváncsi vagyok, problem? gyökér
2011. jún. 10. 08:54
 5/12 napietus ***** válasza:
0%
igen, az. aki kíváncsi, hamar megöregszik, nem hallottad még ?
2011. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
akkor mond már te mit keresel ezen az oldalon? :D
2011. jún. 10. 13:05
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

A gyökér jelző téged minősít (ezzel nem azt mondom, hogy az vagy), mivel te mondtad, azaz írtad. Nem engem. Én csak visszakérdeztem, erre te legyökerezel engem.

Ha ennyire érdekel kérdezd meg tőlük. Ha nem mondják meg, akkor nem tartozik rád. Márpedig ha rád is tartozna, meg másokra is, akkor tudnád a dolgokat a médiából.


És mit keresünk itt, ha nem vagyunk kíváncsiak?

- Mert segíteni akarunk magunkon, azzal, hogy a kérdéseinket föltesszük, és a válaszokon elgondolkodunk. Értelmes kérdésekre gondolok. (Én a közszereplők magánéleti titkaiba nem találok olyat, amiből fejlődni tudnék).

- És mert segíteni akarunk (igen, neked is). Hogy ne mások dolgaival törődj, hanem a saját fejlődésedet (nem fizikai, hanem szellemi) tartsd szem előtt. Hogy a neked nem tetsző válaszokat ne hagyd figyelmen kívül, mert gyakran (de azért nem mindig) azokban több igazság van. Hogy a neked unszimpatikus válaszolókat ne kezeld idiótaként. És hogy ne gondold, hogy csak a te világod szép és igaz, hogy megpróbáld más szemszögből is körbejárni a válaszokat (a válaszolókéból).

És azért is vagyok itt, hogy elmondjam: Attól, hogy valakivel nem értesz egyet, nem kell nekiesni. Ha nem fogadod meg egyesek tanácsát, az ne azt jelentse, hogy nem fogadod el a válaszát. Megérted, hogy másvalaki másképp gondolkodik, az ő másik sajátos világában.


Ha gondolod privátban is írhatsz választ, de ide is nyugodtan írhatod.

2011. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát én azért vagyok itt, ha dolgok, amikre kíváncsi vagyok, vagy nem tudom rájuk a választ, itt megkapjam, megtudjam. tök mindegy, hogy milyen témában. nem hiszem, hogy ez a kérdés kevésbé lenne normálisan megválaszolható, mint az, amikor egyesek feltöltenek ide képeket a testükről és megkérdezik, hogy szerintünk milyen alakjuk van. én pl ezektől tudok kiakadni, mert nem érdekel az unodító teste, nyilván máshonnan nem kapja meg az elismerést és itt próbálja megszerezni, legalábbis én így látom, de mégse írom ezt oda az ilyen kérdésekhez. miért? azért mert sose értettem, hogy annak mi értelme van, h nem írsz se pozivat se negatívat a kérdésre, hanem lefikázod magát a kérdést, mint ahogy te tetted ezt az én kérdésemmel.
2011. jún. 11. 16:43
 9/12 A kérdező kommentje:
irhattál volna negatií választ, pl h sajnos erről nem lehet többet tudni mint amit googleba beirva találsz, vagy pozitivat, hogy itt és itt találod a választ a kérdésedre.-mindkettőt elfogadtam volna. de ez h leoltod magát a kérdést.. pont ezzel mondtál ellent a nagy monológodra! téged ez a téma nem érdekel, a te kis belső világodban nem hírértékű, de attól még nekem lehet az, és ettől nem vagyok se több se kevesebb nálad, úgyh ne okoskodj itt sztem...
2011. jún. 11. 16:46
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem a személyedet szóltam meg, És nem írtam, h kevesebb lennél (és nem is utaltam rá, szándékosan legalábbis nem) .

De nem értem, miért jó neked, ha tudod, mi van abban a francos szerződésben? Te a személyes irataidat közszemlére tennéd? Azért mert valaki széleskörűen ismert személyiség, nem várhatjuk el tőle, hogy mindent megosszon a többiekkel. Csak ebbe gondolj bele.

Tipikus újságíró alkat vagy. Mindenre kíváncsi, és eszeveszettül kutakodsz is az infok után. De te ezzel előbbre jutsz valamit? Nem hiszem. És tudod, engem is érdekel a téma, de nem vagyok fanatikus. Igen, én is rákerestem a neten. És amit találtam, azt nem hiszem el teljesen, mintha szentírás lenne. Hiszen a bulvár első helyen van a sztorik kiszínezésében. Megelégszem azzal a kevéssel a sztárokról, amit találok, de nem akarok mindent tudni róluk.

De ha hiányoltad a konkrét válaszomat, íme: Nem lehet többet tudni, most még nem.


Most jól felhúztál. Ha túl indulatos lettem volna, bocsi. De ha ennyire nem érted a mondanivalót, akkor hiába írok bármit is, csak a betűket fogod olvasni, nem a tartalmat.

2011. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!