Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ilyenért Ti mit tennétek a...

Ilyenért Ti mit tennétek a vizsgáztató helyében?

Figyelt kérdés
Ma nyelvvizsgán a társam azt mondta a "Have you ever heard about happiness hormone?" helyett, hogy "Do you hear happiness hormone?"... :D Megértettem, hogy mit akart VOLNA mondani, de ez nagyon gáz... :D Én kidobtam volna a szóbeliről az biztos xD
2011. ápr. 16. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel senki nem tökéletes, mindenki hibázhat. Nyilván neked is voltak nyelvhelyességi hibáid, amiket talán észre sem vettél, mégsem dobtak ki. Szóval vegyél vissza. Ez a hiba max 1-2% levonást jelent.
2011. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát, azért 1-2 százaléknál több, ez alapvető kérdőmondat-hiba, az 1-2 százalék esetleg a kérdezőnek, mert kihagyta, hogy "a" happiness hormone. :)
2011. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Más szemében a szálkát, magadéban a gerendát se. Fogadok, hogy neked is voltak szép elszólásaid, amiket te magad se vettél észre, nem ezen fog múlni, hogy a társad megbukik-e, inkább azzal foglalkozz, te átmész-e.
2011. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hiába véditek a szerencsétleneket... :D ezt úgy is megvágják :)
2011. ápr. 16. 23:12
 5/15 anonim ***** válasza:
átengedném, minek szívózzak? azt csak a gyökerek csinálják. biztos ideges volt, ez van.
2011. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Gratulálok drága barátom, a beképzelt majom mintapéldánya vagy. Nem nagyon hinném, hogy egy ilyen miatt megbuktatják, téged viszont remélem igen, igazán megérdemelnéd, hogy pofára ess.
2011. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írtad, hogy megértetted, mit akart volna mondani. Ez a lényeg. Az lett volna a nagy hiba, ha nem is érted, mit akar kifejezni. Egyébkéntnyelvvizsgán (felsőfok) nekem is volt egy-két olyan hibám, amit máskor biztos nem követnék el (alany-állítmány egyeztetés, szórend...) Az ember ilyenkor idegesebb. Gondolj bele, sokszor még megyerul is nehéz jól fogalmazni stresszhelyzetben.
2011. ápr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
bocs, helyesen: magyarul :)
2011. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"hiába véditek a szerencsétleneket... :D ezt úgy is megvágják :)"


Újabb elkényeztetett kiskamasz, aki még életében dekányit nem tett le az asztalra. Tényleg jó lenen tudni mire verdesitek magatokat, mire a nagy büszkeség. :)

2011. ápr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én vizsgáztató szeretnék lenni egyszer, most is angol szakon vagyok. Ha egyszer sikerül az az álmom, nem fogok sokat levonni a nyelvtani hibák miatt, mert tudom, hogy mennyire ideges vizsgán az ember, azt sem tudja, hogy fiú vagy lány, miért vegyem el a kedvét a nyelvtanulástól örök életére? Csak akkor vágnám meg, ha abszolút nem kommunikatív, és nem is próbál az lenni, illetve ha valóban rengeteg szarvashibát ejt.
2011. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!