Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha hazudtam a...

Mit tegyek, ha hazudtam a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Általános iskolába járok és az osztálytársamnak aki egyben a legjobb barátnőm is hazudtam neki az unokatestvéremmel kapcsolatban. Tavaszi szünet előtt szerdán jöttek és jövőhét kedden mentek haza. Először mondtam a barátnőmnek az igazat hogy hazamentek. Aztán nem volt semmi jó téma és inkább mondtam neki, hogy hazudtam és itt vannak. Kitaláltam történeteket. Szerdán még egész jól ment mert ilyeneket mondtam, hogy fönn leszek skypeon és ott beszélhetnek vele. Napközbe persze mindenhonnan teljesen eltűntem mert ha látták volna hogy fenn vagyok máshol szóltak volna hogy menjek skypera. Csütörtökön véletlen felmentem skypera és ott mindjárt rámírtak hogy hadd beszéljenek vele. Megpróbáltam a hangját utánozni de nem ment aztán elindítottam egy videót amibe volt köszönés. Kicsit hittek nekem, kicsit nem. Ma hál isten csak a barátnőm volt ott akit érint a téma. Mondtam hogy majd eljön anyák napi ünnepélyre. Persze nem jött és a barátnőm is utál. Attól félek elmondja mindenkinek hogy hazudtam aztán senki nem áll majd velem szóba mert azt hiszik akkor is csak hazudok.
2011. ápr. 29. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... nemigazán értem, hogy miért hazudtál - egyáltalán nem volt értelme. Mondj igazat, valld be, hogy mit tettél, ez a legtisztességesebb - utána majd ő eldönti, hisz-e Neked a továbbiakban.
2011. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nőlj fel.


hát sztem aztcsinálsz amit akarsz. skypon utánozod a hangját és nemszúrja ki h te vagy az akk ott komoly problémák vannak fejben.

2011. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vallj be neki mindent. Tudom, hogy nem ezt a választ várod, de ez a legjobb, amit tehetsz. (Sajnos tapasztalatból mondom) De én sem értem, hogy miért hazudtál neki. Tényleg miért is?
2011. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.....És igazatok van mert igazat kell neki mondanom. Már sajnálom hogy hazudtam :(
2011. ápr. 29. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Napközbe persze mindenhonnan teljesen eltűntem mert ha látták volna hogy fenn vagyok máshol szóltak volna hogy menjek skypera.

Nem akarok skypolni ezt kelett volna mondani,nem hülye hazugságokat gyártani...Fiatalság bolondság.

2011. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!